Minel Aşk’tan Bayrama Yakışacak Etek ve Elbise Modelleri

Minel Aşk’tan Bayrama Yakışacak Etek ve Elbise Modelleri

Minel Aşk Bayrama Özel Etek ve Elbise Modelleri

Minel Aşk Etek ve Elbise Modelleri

2013 yazının trendleri arasında ilk sıralarda yerini alan uzun, desenli elbiseler, kloş etekler ve denim şıklığı Minel Aşk‘ta bir başka yorumlanıyor.

Tavuskuşu desenler, çiçekler ve dantel detaylar soft renklerle buluşunca ortaya harika tasarımlar çıkıyor. Spor şıklıktan vazgeçemeyenler için ise ince kot kumaştan tasarlanan elbiseler de bu sezonun denim modasını yansıtıyor.

Minel Aşk Bayrama Özel Etek ve Elbise Modelleri

Uzun ve kloş etek modellerin de özellikle renkler ve desenlerin kendi aralarında ki uyumu Minel Aşk farkını ortaya koyuyor.

Minel Aşk  Butik özellikle tesettürlü hanımlar için; etek modelleri ile olsun elbise modelleri ile olsun, hem yaza hem bayrama yakışacak tarzda farklı tasarımlar sunuyor.

Minel Aşk butik ürünlerini satın almak veya fiyat bilgisini öğrenmek için Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Minel Aşk Facebook: https://tr-tr.facebook.com/minel.ask.giyim

Minel Aşk Etek ve Elbise Modelleri…

Yorumlar

“Minel Aşk’tan Bayrama Yakışacak Etek ve Elbise Modelleri” için 3 cevap

  1. kübra dedi ki:

    elbıselerın fıyatlarını ogreneblr mym

  2. […] Minel Aşk, ‘Aşktan’ anlamına geliyor. Tasarımcısı Tuğba Kuşçuoğlu, bu işe olan aşkını işine yansıttığını söylüyor. Dünya modasını tesettüre uyguladığını, klasik kalıpların dışına çıktığını anlatıyor: “Bu alanda yapılan en sık yanlış kıyafet bedenlerinin büyük olmasıydı. Çok zayıf insanlar adeta elbiselerin içinde dönüyordu. Biz kalıpları daralttık. Pul payet çok moda olduğu için bunu tesettür abiyelere de uyguladık. Hatta elbise ve eteklerimizi kuyruklu yaptık. Eskiden abiyelere klasik eşarplar takılırken bone üstüne şal kullanımını öneriyoruz.” […]

  3. Meral onbasi dedi ki:

    Minel ask elbiseleri cok güzel fakat bu elbiseler kücük beden olmak zorundami almanya bedenleri ile kesinlikle uymuyor almanya bedeni 40 giyiyorum tr bedeni 46 olmuyor nasil bir beden dir anlayamadim biraz büyütün bedenleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir