Minel Aşk Abiye Koleksiyonu, En Özel Günleri Taçlandırıyor

Minel Aşk Abiye Koleksiyonu, En Özel Günleri Taçlandırıyor

Minel Aşk Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Şık tasarımlar, canlı renkler, floral desenler…

Minel Aşk‘ın abiye koleksiyonu, özel günlerinizde sizleri mükemmelliğe taşıyacak. Davetlerde, düğünlerde, kutlamalarda, güzelliğinizi ön plana çıkarak modeller, Minel Aşk’ın tasarımlarıyla şıklığa ve zarifliğe adım atıyor.

Kabarık tüllü modellerin yanı sıra sade kesimlerle de karşımıza çıkan koleksiyon, canlı renkleriyle çekiciliğini koruyor. Hemen hemen her zevke uyum sağlayacak tasarımlardan, gününüze uygun olanı mutlaka bulacaksınızdır. İşte sizler için seçtiğimiz, Minel Aşk tesettür abiye modelleri

Minel Aşk Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Kusursuz Bir Görünüm

Zarif taş işlemeleri, payetli kumaşları, tül etekleri, dantel detaylarıyla göz dolduran tasarımlar, özel günlerinizde kusursuz bir görünüme imza atmanız için tasarlanmış modeller arasına giriyor. Açık tonlardan koyu renklere kadar farklı renk alternatiflerini barındıran koleksiyonda sade modeller baskın detaylarla hareketleniyor.

Minel Aşk Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Soft Renklerden Canlı Tonlara

Pembe, kırmızı, fuşya, mavi, krem, yeşil, bordo gibi tonların hâkim olduğu koleksiyonda, soft, belden oturan etek kısmı dökümlü kesimler karşımıza çıkıyor. Kapalı mekânlar için uygun olacak baskın, koyu renklerin yanı sıra açık havada, kır düğünlerinde, havuz başı davetlerde uygun olacak soft, açık renkler koleksiyonda kendine yer buluyor.

Özel günlerde, özel davetlerde kalabalık içinde şık kıyafetler seçerken tesettüre uygun olmasının yanında rahat edebilmek de önemli hale geliyor. Balık model tasarımlar, bu özel günler için tesettürlü hanımlara pek hitap etmeyen tasarımlardan oluyor. Minel Aşk’ın abiye koleksiyonundaki kesimlerin birçoğu sizi şık gösterecekken aynı zamanda rahat da ettirecek.

Minel Aşk Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Üç Boyutlu Floral Detaylar

Floral desenleri dantelle işleyen Minel Aşk, yapay çiçeklerle de tasarımlarını detaylandırıyor. İlkbahar – yaz davetleri için harika bir seçenek olacak floral detaylı abiye tasarımları, yüksek enerjisiyle de güçlü bir etki bırakıyor. Kır düğünlerinde, havuz başı davetlerde, açık hava mekânlarına uyum sağlayacak tasarımlar, renkleriyle de beğeni topluyor.

Minel Aşk Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Bir Abiye İki Farklı Kullanım

Minel Aşk tasarımlarında dikkat çeken modellerden biri de iki farklı kullanımı gördüğümüz abiyeler oluyor. Kırmızı, gece mavisi, krem ve zümrüt yeşilinin en güzel halleriyle tasarlanan abiyeler, düz kesimiyle de zarif bir görüntü sergiliyor. Belden eklenen tül kısmı ise abiyeye iki farklı kullanım sağlıyor.

Ceket Görünümü

Etek ceket görünümü veren abiyeler, klasik ve şık duruşu sevenlerin imdadına yetişiyor. Üst kısmında yer alan düğmelerle de detaylandırılan abiye, renkleriyle de enerji veriyor.

Minel Aşk Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Sade ve Şık Modeller

Belden oturan ve etekleri dökümlü inen sade bir abiyeye, bel kısmına işlenen dantel detayı hareket katıyor. Sadelikten hiçbir zaman ödün vermeyen zarif kadınların beğenisini toplayan bu model, renk alternatifleriyle de karşımıza çıkıyor. Özel günlerde ve davetlerde aşırıya kaçmadan şık görünmek isteyenler için cazip olacak bu tasarımlar, kesimleriyle de beğeni toplayan modeller arasında.

Unutmadan! Yeşil Topuklar moda editörlerince seçilen ve ulaşılabilir şıklığın anahtar parçalarının yer aldığı yeni alışveriş sitesi alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan diğer tüm Minel Aşk Abiye Elbise Koleksiyonunu inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir