Yeşiltopuklar Online Alışveriş

MİHRİ Saç Bakım Ürünlerini Denediniz mi?

MİHRİ Saç Bakım Ürünlerini Denediniz mi?

Mihri-Helal-Kozmetik-ürünleri-ve-Saç-Bakım

MİHRİ Saç Bakım Ürünleri

Kılların ana maddesi keratin (protein ) yapıdadır. Renk, kalınlığı ve yerleşimi ırk, yaş ve bulunduğu vücut kısmına göre değişir. Sağlıklı saç kökünde, saç kökü kendini besleyen kılcal damarlardan ayrılmamıştır ve sağlıklı bir şekilde beslenebilmektedir.

Kıllar her an büyüme halinde değildir, büyüme ve dinlenme periyotları vardır. Kafatasında bulunan kılların hayat döngüsünde;

* 2-6 yıl süren büyüme-uzama süreci (Anagen Faz)

* Kıl kökünün zayıflayarak büyümenin yavaşladığı 1-2 hafta süren (Katagen Faz)

* Kıl kökünün tamamen ayrıldığı 2-3 hafta süren ve yeniden kılın oluşumunun 2-3 hafta sürdüğü (Telogen Faz)vardır.

Sağlıklı saç kökünde anagen (büyüme), katagen (dönüşüm) ve telogen (dinlenme/dökülme) fazları normal süreçlerdedir. Büyüme fazı ve dökülme fazının süreleri uzayıp kısalmamıştır.

Saç dökülmesi ise saç kökünün sağlıklı bir şekilde beslenememesi ve saçlı deride telogen fazdaki saçların anagen fazdaki saçlara oranının, telogen lehine artması durumudur. Saç dökülmesi belli bir oranda tıbbi açıdan normaldir. Her gün yaklaşık 50 ile 100 arası saç telinin dökülmesi normal sayılırken ,bunun üzerinde dökülme normal değildir.

Bunun için saç kökünü beslemeye, korumaya yönelik ürünler kullanılmalıdır. Saçınız için artık farklı, faydalı ve özel bir ürün arıyorsanız, saç dökülmesi problemi yaşıyorsanız MİHRİ Saç Bakım ürünleriyle tanışın.

Mihri Helal Kozmetik ürünleri ve Saç Bakımı

MİHRİ Saç Bakım ürünlerinin içeriğindeki Porphyra umbulicalis, saç derisine zarar veren, foto yaşlanmaya sebep olarak, ilerleyen yaşla birlikte saç derisinin sağlıksızlaşmasına sebep olan U.V.A’ ya karşı korur, saç köklerini besler, D-panthenol ile birlikte saç derisinin yenilenmesini sağlar. Saç tellerinin kolay taranmasına, parlaklık ve hacmine kavuşmasına yardımcı olur. Saç dökülmesine karşı ürünlerinde kullanılan aktif etken Keratrix ™ ile saç dökülmesini engellemeye yardımcı olurken saç tellerini güçlendirir.

MİHRİ Saç Bakım ürünlerinde kullanılan HPP teknolojisi ile, ürün içeriğindeki etken maddeler saç köklerine ve tellerine hızla etki ederek, etken maddelerin etkilerini hızlı bir şekilde göstermesini sağlar. Saç telleri ve kökleri güçlenir, beslenir, dökülmelere karşı direnç kazanır.Yeni saç oluşumu desteklenir.

MİHRİ Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı ve Serum bir arada kullanıldığında saç derisini harekete geçirerek saç hücrelerinin yenilenmesini sağlar. Saç dökülmesini önleme, saç oluşumunda artış ve saç köklerinde güçlenme sağlamanın yanı sıra; saçlara dolgunluk, canlılık ve parlaklık kazandırır. Saç ve saç derisinin sağlığını geliştirir, saç uzamasını hızlandırır.

MİHRİ Saç bakım ürünlerinin her biri;

* Kadın ve erkek kullanıma uygundur.
* Tüm saç tipleri için uygundur.
* Alkolsüzdür.
* Dermatolojik olarak test edilmiştir.

www.mihri.com.tr

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *