Yeşiltopuklar Online Alışveriş

MİHRİ Kozmetik’ten Tüy Azaltıcı Losyon

MİHRİ Kozmetik’ten Tüy Azaltıcı Losyon

Mihri-Helal-Kozmetik

MİHRİ İstanbul Body Project Tüy Azaltıcı Losyon

İstenmeyen tüyler, bay ve bayan farketmeksizin rahatsızlık veren konudur. Hatta ciddi psikolojik sorunlarda doğurabilmektedir. Peki istenmeyen tüyleri ciltten uzaklaştırmak için harcanan zamanı azaltmaya, epilasyon süresini uzatmaya ne dersiniz?

En iyi çözüm güvenilir ve dökücü değil azaltıcı ürünler kullanılmasıdır. Dökücü değil diyoruz çünkü ürün tüy köküne nüfuz etmediği sürece fayda sağlamaz.

MİHRİ Kozmetik bu konuda bize hem helal hem de dermokozmetik özelliğinde olan Body Project Tüy Azaltıcı Losyonu tavsiye ediyor.

Tamamen organik bitkisel hammaddeler ile üretilirler. İçerdiği aktif bitkisel bir kompleks olan Plantafluid Komplex AH ile tüy yapısını zayıflatır, büyüme sürecini engellemeye yardımcı olur.

Cildi derinlemesine nemlendiren Shea Yağı, sıkılaştırıcı ve arındırıcı etkisi ile cildin yenilenmesine yardımcı olan Limon Yağı, içerikleriyle cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Tüyler tercih edilen epilasyon yöntemi ile kökten alındıktan sonra, bir sonraki epilasyon uygulamasına kadar her gün, hafif masajla cilde uygulanır. İstenmeyen tüylerinizi ciltten uzaklaştırmak bu kadar kolay… Artık sizin değil istenmeyen tüylerin psikolojik sorunları olsun.

Mihri Body Project Tüy Azaltıcı Losyon

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *