Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mihri Kozmetik

Mihri Kozmetik

Mihri-Helal-Kozmetik-Ürünleri

Helal Kozmetik MİHRİ İstanbul

Kozmetikte ve kişisel bakım ürünlerinde sağlık ve helalliği yakalamak istiyorsanız, Mihri ürünleriyle tanışın.

Mihri ürünleri, uzun süren Ar-Ge çalışmalarının sonucunda, kozmetik ve kişisel bakım alanında hem sağlığa hem de helalliğe duyulan ihtiyaçtan dolayı, Dünya standartlarında yüksek teknolojiler kullanılarak ve meşakkatli araştırmaların nihayetinde ortaya çıkmıştır.

Mihri‘yi biraz daha açmak gerekirse, 2012 yılının ikinci yarısında piyasaya çıkan, yeni bir markadır. Fakat sizde takdir edersiniz ki yeni bir ürünün çıkması için uzun süren Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Mihri de 1-1.5 yıl Ar-Ge çalışmalarından sonra piyasaya sunulmuştur.

Mihri ürünleri, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun , HPP (Yüksek Performanslı Emilim) teknolojisi kullanılarak, hijyenik ortamda ve hiçbir sakıncalı maddeye temas olmadan, Helal olmasının yanı sıra insan sağlığına yararlı tamamen organik bitkisel hammaddeler ile üretilmektedir.

Marka sahibi, EGE TEKNOLOJİ‘nin arkasında 28 yıla aşkın süredir faaliyet gösteren ve Türkiye Kimya Sektöründe lider konuma ulaşmış 6 yıldan bu yana da kozmetik sektöründe üretici firma olarak hizmet veren Deren Kimya A.Ş. vardır.

Şu sıralar adından sıkça bahsettiren Mihri, tüm Dünya’da kabul gören ve Türkiye’nin uluslararası akreditasyona sahip ve ‘Helal Sertifikalandırma’ yetkisi olan GİMDES (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği) tarafından yapılan denetlemeler sonucunda ‘Helal Sertifikası’na ‘ uygun görülen ve sertifikalandıran bir markadır. GİMDES bu konuda gerçekten çok titizlikle çalışan ve bu konulara gerektiğinden önem veren bir kurumdur. Mihri İstanbul Helal Sertifikaları

İlk aşamada dört ürünle yola çıkan Mihri Kozmetik, bugün 12 ürünle yoluna devam etmekte ve ilerleyen zamanda ürün yelpazesini genişletmeyi hedeflemektedir. Belirtmekte fayda olacağını düşündüğümüz konu ise 12 ürünün ayrı ayrı Helal Belgesi‘ne sahip olması ve gelecek ürünlerinde ayrı ayrı bu belgeye sahip olacağıdır.

Mihri Kozmetik, Türkiye’nin gururu olarak emin adımlarla hizmete devam etmektedir.

Mihri Kozmetik Ürün Detayları ve Fiyat Bilgileri için www.mihri.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *