Yeşiltopuklar Online Alışveriş

MİHRİ Cilt Bakım Ürünleri ile Yenilenin!

MİHRİ Cilt Bakım Ürünleri ile Yenilenin!

Mihri-Helal-Kozmetik-Cilt-Bakım-Ürünleri

Cilt gözenekleri gün içinde oluşan yağ, ter, çevresel kirlilik, yapılan makyaj ile tıkanır. Cildin tipine göre, uygun temizleyici ürünlerle arındırılması bu bakımdan çok önem taşımaktadır; fakat ciltte oluşan yağın, cildin pH’ını ayarlama, ısı, nem dengesi, kayganlık oluşturma gibi görevleri unutulmamalı ve cilt yıpratılmamalıdır.

Cildin çevresel şartlar(mevsimsel değişimler, UV ışınlarına maruz kalma, sıcaklık değişimleri…vs.), sık yıkama, yeterince su içmeme gibi sebeplerle nemini kaybederek, çizgilenmeler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu yüzden cildin yaşına ve tipine uygun olan nemlendirici ürünlerle nem kazanması oldukça önemlidir.

Kuru cilt tiplerinde gözenekler küçüktür, yağ salgısı normalin altında olduğundan görünümü mattır. Nem oranı çok düşüktür. Bu nedenle kuru cilt tiplerinde nemlendirme ve besleme çok önemlidir. Ciltteki pH’ı, nem oranını bozmadan arındıracak, yumuşak yapılı(süt gibi) ürünlerle cilt temizliği yapılmalıdır. Kuru cilt tipinin en büyük tehlikesi ise erken kırışmasıdır. Erken yaştan itibaren bilinçli bir bakım uygulanırsa erken yaşlanmanın önüne geçilebilir.

Mihri İstanbul Youth Source Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, cildin uzun süreli nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olurken vitamin ve minerallerden zengin yapısı ile cildi besler. Cilt elastikiyeti yeniden kazanılarak var olan kırışıklıkların giderilmesine ve yeni kırışıklık oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

Mihri Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Yağlı cilt tiplerinde cildin görünümü parlak ve yağlıdır. Cilt gözeneklerinin içi dolu, siyah nokta ve sivilce oluşumuna müsait cilt tipidir. Yağ bezleri fazla çalıştığı için akne oluşma olasılığı daha yüksektir. Yağlı cilt tiplerinde en sık yapılan hata, kurutmak amacıyla nemlendirici kullanılmaması sebebiyle cildin kendini savunmak için daha fazla yağ üretmeye başlamasıdır. Bunun için yağ üretimini dengeleyen ve bakteri oluşumunu önleyici ürünler kullanılmalıdır.

MİHRİ İstanbul Absolute Remedy Temizleme Jeli ve Yağ Dengeleyici Kremi, karma, yağlı, akne sorunu yaşayan cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş yapısıyla aşırı sebum üretimini önleyerek cildin mat görümüne kavuşmasını sağlamaktadır.

Mihri Yağ Dengeleyici Krem

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *