Mevra’dan Davetlere Özel Başlık Koleksiyonu

Mevra’dan Davetlere Özel Başlık Koleksiyonu

Mevra 2016 Abiye Türban Modelleri

Mevra 2016 Abiye Başlık Modelleri

Bir gelin adayının nişan gününde ya da en yakınlarımızın en özel günlerinde kıyafetlerimizden sonra en çok önem verdiğimiz şey baş örtüsü seçimlerimizdir.

Masalsı bir hayali kusursuz bir şekilde gerçeğe dönüştürmek üzere tasarlanan başörtüsü modelleri şimdi Mevra‘nın yenilikçi tarzıyla gün yüzüne çıkıyor.

Mevra 2016 Abiye Türban Modelleri
2016 ilkbahar yaz abiye elbise modelleri ile sezona iddialı bir çıkış yapan Mevra, şimdi de tesettürlü kadınları taçlandıracak başlık modelleri ile kusursuzluğa imza atıyor.

Mevra 2016 Abiye Türban Modelleri

Şık ve göz alıcı olma zorunluluğunun yanı sıra sonsuz bir konfor ve rahatlık sunması gereken abiye başlık modellerine yüklenen özellikler beklentiyi çıkça yükseltiyor. Mevra beklentileri karşılayacak bu formülü yeni abiye başlık koleksiyonu ile çoktan bulmuş.

Mevra 2016 Abiye Türban Modelleri

Mevra’dan Göz Alıcı Şıklık

Mevra 2016 ilkbahar yaz düğünleri, davetleri ve nişan törenleri için tasarladığı başlık modellerinin detaylarına gerçek söz sahipleri, yani sizler karar veriyorsunuz.

Başörtünün rengini, formunu kendiniz seçeceğiniz gibi zarif aksesuarları da dilediğiniz şekilde pratik bir biçimde monte edebiliyorsunuz. Kişiye özel tasarlanmış hissiyatı veren Mevra 2016 abiye başlık modelleri, bu yöntem sayesinde tasarımlarını bir doz kişiselleştiriyor ve en özel günlerde sizleri kuaförlerin istediğine göre değil kendi hayalinize göre hazırlamayı vaat ediyor.

Şimdi siz de tesettür giyimin öncü markalarından olan Mevra ile ayrıcalıklı görünebilir ve nerede olursanız olun www.mevra.com.tr ‘den sadece bir tık ile bu göz alıcı başlıklara sahip olabilirsiniz.

Mevra 2016 Abiye Türban Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir