Mevra 2016 Koleksiyonuyla İhtişamlı Romantizm

Mevra 2016 Koleksiyonuyla İhtişamlı Romantizm

Mevra 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

2016 Davetlerine Hazırlık Başlasın!

Işıl ışıl elbiseler, altın detaylar, işlemeler, boncuklar… Mevra 2016 İlkbahar Yaz tesettür abiye elbise modelleri altının peşinden gidiyor. Altın detaylarıyla ihtişamlı bir romantizm sunmaktan daha fazla olan tek şey ise etekleri bir yaprak gibi açılan elbiseler

Mevra 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Söz, nişan gibi özel günlerde giyilecek son derece şık abiye elbiseler arayanlar için neden Mevra‘nın bu kadar çekici olduğunu anlayabiliyoruz. “Tesettür Abiye Elbiselerin İhtişamlı Yıldızı” diye adlandırdığım markanın, her sezon ve her özel güne uygun göz alıcı elbiselere imzasını atıyor olması. Günlük giyim koleksiyonunun yanında parlayan bir yıldız gibi yükselen abiye elbiseleri çok zengin ve ihtişamlı duruşlarıyla yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Mevra 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Kusursuz Ahenk!

Mevra 2016 İlkbahar Yaz Abiye Koleksiyonu en özel günleriniz için hayalinizdeki tüm güzellikleri ışıltılı tasarımlara dönüştürüyor. Geniş renk yelpazesi ve onlarca farkı stilde abiye elbiseleriyle her yaştan her zevkten kadına aynı anda hitap ediyor.

Mevra 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

İhtişamla İşlenen Zarif Detaylar

Mevra 2016 İlkbahar Yaz Abiye Koleksiyonu‘nda zenginlik kendini narince işlenmiş pullarda da gösteriyor. Tüm modellerde öne çıkan altın detaylar ise gençlik hissini güçlendirmiş. Bu koleksiyon, ihtişamlı klasiklerin ve romantizmin asla demode olmayacağının güzel bir kanıtı.

Mevra 2016 İlkbahar-Yaz abiye elbise koleksiyonunu yakından incelemek ve tüm modelleri görmek için www.mevra.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz. Üstelik online alışverişin keyfini yaşamak isteyenler için mevra.com.tr’den seçtiğiniz abiye elbiseyi hemen sipariş vererek kapınıza teslim alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir