Mettre, Basic Yalınlığı Lüks Kumaşlarla Buluşturuyor

Mettre, Basic Yalınlığı Lüks Kumaşlarla Buluşturuyor

Mettre Beyaz Tshirt

Fransız modasından ilhamla karşımıza çıkan, basic yalınlığını benimseyenlerin yeni markası Mettre, bir ilke imza atarak sertifikalı ve güvenilir boyalarla renklendirilen, önerilen yıkama sonrası asla çekme yapmayan, insan sağlığına zarar vermeyen birinci sınıf kalitedeki %100 pamuk kumaşları, şık ve yalın tasarımlarıyla basic dünyası ile birleştirdi.

Günlük ama bir o kadar da stil dozu yüksek kombinlerin kolay elde edilmesini sağlayan Mettre, birinci sınıf, kaliteli olma özelliğiyle bilinen %100 pamuk penye kumaşı modanın vazgeçilmezi basic tshirtlerle buluşturdu.

Mettre Haki Basic Tshirt

Mettre, kumaş üretimine gösterdiği özen ve yaptığı uzun araştırmalar sonucunda kendi kumaşını tasarlayarak basic dünyasında bir ilki ortaya koydu. Kumaş içeriğini %100 penye olarak belirledi. Alerjik ve hassas ciltler için özellikle tercih edilmesi tavsiye edilen sertifikalı ve güvenilir boyalar sayesinde insan sağlığına zarar vermeyen tshirtleri gönül rahatlığıyla kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Mettre Gri Basic Tshirt

Kolay Elde Edilen Günlük Şıklık

Yoğun şehir hayatında hayatımızı kolaylaştıracak ama stilimizden ödün vermeden şık ve kaliteli parçalarla pratik kombinler oluşturmamızı sağlayacak parçaları bulmakta zorlanırken Mettre bu sorunu ortadan kaldırmak için parlaklığını yitirmeyen ve en iyi özelliğiyle önerilen yıkama sonrası çekme yapmayan kumaşlarla kolay elde edilen şıklık imkanı sunuyor.

Mettre basic tshirthten beklenemeyeceği kadar çeşitli özelliği tek bir kumaşta sunuyor. İnsan sağlığını önemseyerek kullandığı boyaların sertifikalı ve güvenilir olması ise markanın en ayrıcalıklı özelliklerinden biri.

Mettre Basic Tshirt Kombin 2020

Günlük Lüks Tshirth’leri Nasıl Kombinleriz?

Günlük lüksün kolay elde edilmesini sağlayan Mettre 2020 koleksiyonunun öne çıkan basic tshirthleriyle hızlı ve stil sahibi kombinler oluşturabilirsiniz.

Dar ya da bol kesim olarak nitelendirilmeyen “standart kalıp”taki basic tshirthler bu özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Mettre Basic Tshirt Kombin 2020

Titiz araştırmalar yapılarak hazırlanan Mettre tshirthleriyle geçiş mevsimlerinde trençkotlarla birlikte kullanarak stil dozu yüksek kombinler oluşturabilirsiniz.

Mettre’nin tüm koleksiyonunu keşfetmek ve ürünleri satın almak için Mettre.com.tr ‘yi ziyaret edebilir veya sosyal medyada @mettreofficial hesabını takibe başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir