Mesai Saatlerinde İyi Hissetmenizi Sağlayacak 4 Farklı Kombin

Mesai Saatlerinde İyi Hissetmenizi Sağlayacak 4 Farklı Kombin

Tesettür Ofis Kıyafetleri

Sakin renkler, yalın kesimler ve üst düzey konforlu parçalarla ofis stilini soğuk havalara hazırlayın. Pazartesi sendromlarıyla başa çıkmanızı sağlayacak, yoğun iş temposuna ayak uyduracak parçalarla sıcak bir mesaiye hazır olun.

Oversized triko kazaklar, geniş omuzlu konforlu ceketler, bol dökümlü elbiseler rahatlıklarıyla 7/24 iş temposunu çekilebilir kılıyor. İşte mesai saatlerinde iyi hissetmenizi sağlayacak 4 farklı tesettür kombin!

Tesettür Ofis Kıyafetleri

Takım: Baqa 2017-2018 Sonbahar Kış

Kurumsul Şirketler İçin Elbise & Yelek

Toplantılara ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacak elbise ve yelek ikilisi, mesai saatlerinde iyi hissetmenizi sağlayacak. Oldukça bol, salaş kesimlere sahip elbise tasarımlarıyla uyumu yakalayan klasik yelekler gün boyu koşturmacası için şıklığınızı sağlayacak. Bu ikiliyle de sezonun birkaç santimlik kısa topuklu çizmeleri ofis yaşamına adapte olacak.

Tesettür Ofis Kıyafetleri

  • Tunik: Marina Rinaldi
  • Çanta: Max Mara

7/24 Mesai Yapanlara Bol Pantolon Bol Tunik

Yalnızca ofiste değil, zaman zaman da ofis dışında temposuna ayak uyduranlara, konforlu bir kombin şart. Reklam sektörü, basın ve birçok alanda günün her saatinde rahat olmakla beraber şık gözükmek zorunda kalabiliyorsunuzdur. Bunun içinse imdada sezonun “bolluk” trendi imdada yetişecek. Neredeyse etek görünümdeki, şık kumaşlarla tasarlanan bol pantolonlar muhakkak kombinlere adapte olmalı.

Bol pantolonlara ise dış giyim hissi veren bol kesim tunikler, şık bluzlar ya da gömlekler eşlik etmeli. Bu iki rahat parçanın şık duruşunu detaylarla sağlamak elinizde. Halat kemerler, metalik aksesuarlar, fiyonklar aklınızda olmalı.

Kışlık Ceket Modelleri

Ceket: Massimo Dutti 2017-2018 Sonbahar Kış

Ofis Toplantılarına Şık İkili: Etek & Ceket

Ofis yaşamında ilk akla gelen parça ceketler. Ancak yeni sezonda bir farkla karşımıza çıkan tasarımlar, oldukça geniş kalıplara sahip. Pileli eteklerin dinamik görüntüsüyle buluşacak uzun kruvaze ceketler, yeni nesil şıklık anlayışını tamamlıyor. Bu ikiliye ise bağcıklı deri babetler karakteristik bir duruş katacak.

Tesettür Ofis Kıyafetleri

Takım: Kayra 2017-2018 Sonbahar Kış

Mesai Saatlerine Trikolar Eşlik Ediyor

Trikoların ısıyı yükselten duruşları şık parçalarla bir araya gelerek, hem konfora hem havalı görünüme adapte oluyor. Big size dediğimiz, oldukça büyük kalıplara sahip triko kazaklarınızı eteklerinizle bir arada harika uyumu yakalayacak. Yüksek modayla temas eden etek ve triko ekürisi, koşturmacası az günlerde blok topuklu bootielerle, koşturmacası yoğun günlerde düz taban oxford tarzı ayakkabılarla bütünleşiyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir