Merve Dağlı For Ladies Açıldı!

Merve Dağlı For Ladies Açıldı!

Merve Dağlı For Ladies Açıldı!

Artısıyla Eksisiyle sloganıyla “Merve Dağlı For Ladies”

İstanbul’un en nezih semti Üsküdar’ın en yeni butiklerinden Merve Dağlı For Ladies‘de moda, giyim, aksesuar, ayakkabı ve harika ürünler bir arada. Merve Dağlı For Ladies Üsküdar’ın en yeni butiklerinden biri. Butikte sadece modaya değil, stil sahibi bir kadının aradığı birçok özel parçaya yer veriyor.

Merve Dağlı For Ladies Açıldı!

En Mutlu Gün Fotoğrafçısı olarak tanıdığımız ve YesilTopuklar.com yazarlarından Ayşe Merve DAĞLI girişimlerine şimdilerde bir yenisini daha ekledi. 26 Nisan Cumartesi günü özel davetlilerin katılımıyla kapılarını açan Merve Dağlı For Ladies‘in ilk ve yeni koleksiyonunu çok sevdik. Vintage detayların hakim olduğu koleksiyonda, natürel tonların hakimiyeti bizlere romantik bir yaz vaat ediyor.

Merve Dağlı For Ladies Açıldı!

Merve Dağlı For Ladies 38-54 Beden Seçeneğiyle

Uzun dantel etekler, çiçek deseni detaylı ceketler, bahar mevsiminin olmazsa olmazı trençkotlar, kaplar, tunikler ve daha birçok ürün butikte çoktan yerini aldı. Artısıyla Eksisiyle sloganıyla “Merve Dağlı For Ladies” koleksiyon ürünleri 38-54 beden seçeneğiyle kadınların kalbinde taht kuracağa benziyor.

Merve Dağlı For Ladies Açıldı!

Merve Dağlı For Ladies 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu yakından görmek isterseniz yolunuzu Üsküdar’a düşürmenizi tavsiye ederiz.

Merve Dağlı For Ladies İletişim:
Adres: Kısıklı Mah. Nurbaba Sok. No:26 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 321 11 13

1 Yorum Bulunuyor

  • perihan
    2014-05-31 | Permalink |

    Tebrikler en kısa sürede ziyaret edeceğim.

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *