Merve Bilge Atalay’la “28 Gün Yeter”

Merve Bilge Atalay’la “28 Gün Yeter”

Merve Bilge Atalay 28 Gün Yeter

Sağlıksız beslenmeden kurtulmaya çalışırken bir noktadan sonra pes etmeye mi başlıyorsunuz? Öyle bir an gelir ki o hamburger ya da çikolatalı pasta sizi bir güzel yoldan çıkarır! İşte o andan sonra film başa sarar ve kilo verme hedefiniz moral bozukluğu ve tükenmişlik hissi ile içinize yerleşir.

Olmanız gereken kiloya ulaşmak eninde ya da sonunda sizin elinizde. Ancak belki de ihtiyacınız olan şey gözünüzü korkutmadan zayıflayabilmek. Sağlıklı beslenme kadar sağlıklı kilo verme de önemli. Diyetisyen Merve Bilge Atalay28 Gün Yeter isimli kitabıyla size güç verecek öneriler sunuyor. Sağlıklı beslenme beraberine mutluluk, huzur, sevgi, gönül rahatlığı getireceğinden bu kitapla hayatı yeniden keşfedeceksiniz. Peki şimdi hayatı yeniden keşfe var mısınız?

Hayatınızda kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz bir şeyler varsa bunu ancak kendiniz yaparsınız. İşte bu kitap içinizdeki değişim gücünü çıkartmanız için size yardımcı olacak. 28 Gün Yeter kitabıyla başaramayacağınızı ya da değiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz her şeyin üstesinden ne kadar da kolay geldiğinizi göreceksiniz.

Siz de değişime varım, başaracağıma inanıyorum ve bunun için de denemeye değer diyorsanız Diyetisyen Merve Bilge Atalay’ın “28 Gün Yeter” kitabına hemen sahip olmak için tıklayın.

Yorumlar

“Merve Bilge Atalay’la “28 Gün Yeter”” için 2 cevap

  1. Büşra dedi ki:

    Bu kilolardan nasıl kurtulurum

  2. Gulnur ozturk dedi ki:

    4aylık bebeğim var emziriyorum.75 kiloyum göbek var nasıl zayıf larim eşim çok çok zayıf benimde fazla kiloda olmamı istemiyo ist yiz 8 aylık bi zayif lama listesi verirmisiniz emziren anneye göre teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir