Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’un En İyileri

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’un En İyileri

İstanbul Fashion Week Ece Gözen

Her “Fashion Week” zamanı bütün bayanların gözde parçaları vardır. Biz de YeşilTopuklar.com ailesi olarak sizin için en iyileri seçtik. Fashion Week’in en gözde defilelerinden seçtiğimiz en iyi parçalar ile işte size “Mercedes-Benz Fashion Week”!

İstanbul Fashion Week Hakan Akkaya

Siyahın Büyüsü “Hakan Akkaya”

2010 yılından bu yana kendi markasıyla tanıdığımız, daha öncede bildiğimiz birçok markada tasarımcı olarak görev aldı. Ve her koleksiyonunda siyah ve beyazın asilliğini bize gösteren Hakan Akkaya yaptığı, Mercedes-Benz Fashion Week Fall defilesinde de izleyenleri büyüledi.

Defilenin başlangıcı izleyenleri büyülemeyi başardı. Kendine has tavrı ve stili olan Hakan Akkaya Fashion Week’te kendinden fazlasıyla söz ettirmeyi başardı. Defile sonunda samimi ve sempatik tavrı dikkatlerden kaçmadı.

İstanbul Fashion Week Şeyma Subaşı

Zarafet ve Sadelik “Şeyma Subaşı”

Yine dikkati zarif ve sade tasarımlarıyla çeken Şeyma Subaşı, kullandığı renkler ve çizgisi ile dikkatleri üzerine topladı.

Baş mankenliğini Burcu Esmersoy’un yaptığı defilede, Şeyma Subaşı’nın samimi ve mahcup tarzı dikkatleri üzerine topladı. Burcu Esmersoy’un da zarifliği de dikkatlerden kaçmadı.

İstanbul Fashion Week Ece Gözen

Uzay Etkisi Altında “Ece Gözen”

Hakan Yıldırım ve Tuğba Çetin’e yaptığı tasarımlar ile farkını ortaya koyan Ece Gözen, yaptığı Fall koleksiyonu ile defileyi izleyenleri büyülemeyi başardı.

Farklı tasarımları ile kendinden söz ettiren Gözen spor ve günlük tarzı ile dikkat çekti. Fermuarlı üstler ve renkleri defilenin dikkat çekici iki öğesi oldu. Saks mavisi ve portakal rengi defileyi oluşturan renkler oldu.

İstanbul Fashion Week Deniz Berdan

Farklı Stili ile “Deniz Berdan”

Moda dünyasında fazlasıyla ismini duyduğumuz ve aynı zamanda birçok dünya markasına tasarım yapan Deniz Berdan yine farklı stili ile defilelerin arasından kendini göstermeyi başardı.

Baskı desenleri, kullandığı renkler ve şekiller ile kendini yansıtmayı en güzel biçimde yansıtan isim oldu. Kullandığı desenler bu defilenin baş kahramanları oldu.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *