Max Mara 2020 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Max Mara 2020 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Max Mara 2020 Yaz Pastel Renk Takımlar

Pastel renklerle kurulan romantik bir ordu, geçmişten modernleşerek gelen retro puantiyeler, sıcak kumlardan ilham alan safari ceketler ve ciddiyeti yakalayan gri takımlar… Max – Mara 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonda bir dolabın sahip olması gereken tüm ikonik parçalara kusursuz şekilde yer veriyor. Özellikle tesettürlü kadının dikkatini çekecek parçalara gelin daha yakından bakalım.

Pastel Ordusu

Max Mara’nın yeni sezonda “pastel ordusuyla” dünyanın dikkatini çekiyor. Pembe ve mavi, limon ve nane, bu dört rengi şimdi yeniden düşünmenin zamanı geldi geçiyor. Marka bu kusursuz parçalarını tanıtırken “Pembeyi bildiğini mi sanıyorsun, tekrar bak!” diyor. Ve herkesi tatlılık algısını kıran pastel tonlarını sevmeye davet ediyor.

Max Mara 2020 Yaz Ceket-Gömlek

Öne Çıkan: Tatlı Safari Ceketler

Uzun blazer ceketler, poplin kumaşlı asker gömlekler, takım pantolonları ve hatta kravatlar… Max Mara, renkleriyle hayranlık uyandıran pastel ordusunu, bu cool parçalarla üzerimize salıyor. Baştan aşağı mavi, limon, pembe ve nane tonlarıyla yeni sezonun en ilgi çeken tasarımları oldukça keskin ve kesinlikle kusursuz…

Noktaları Birleştir

Mikro noktaları ipeksi kumaşlarla buluşturarak romantik bir silüet çizmeyi amaçlayan Max Mara, yeni koleksiyondan bir bölümü ‘puantiye’ desene ayırıyor. Basamaklı ve hareketli fularlar geçmişin izlerini en modern şekilde günümüze taşıyor.

Max Mara 2020 Yaz Puantiye Etek -Gömlek

Öne Çıkan: Puantiye Etek & Gömlek

Max Mara’nın ‘modern romantizm’ oyununda bir stilde birden fazla puantiye desenli parça kendine yer buluyor. Koleksiyondaki mikro noktalı gömlek ve etekler; takım kurarak elbise havası yakalıyor. Aynı bu minvalde, puantiye desenli elbiseler de yine aynı desene sahip eşarplarla kombinleniyor.

Sıcak Kum

Max Mara’nın yeni koleksiyonunda en dikkat çekici bölümde ‘safari’ şıklığı yer alıyor. Bej ve tütün renkleriyle ‘sıcak kumlardan’ ilham alan marka, zamansız tasarımlar üretirken değişen stilleri de göz ardı etmiyor. Ilıman iklimden sıcak günlere geçiş yaparken en hafif parçalar en nötr renklerle karşımıza çıkıyor.

Max Mara 2020 Yaz Trençkot

Öne Çıkan: Kum Rengi Trençkot

Sıcak kum renklerinden ilham alan Max Mara, özellikle dış giyimin temel taşlarını yeniden şekillendiriyor. Maksi boylarıyla bej ve tütün tonlarıyla hayranlık uyandıran parçalar, tesettürlü kadının dikkatini çekmeyi yine başarıyor.

Max Mara 2020 Yaz Gri Takım

Keskin Eril Kesimler

Max Mara, üç parçaları takım parçalarıyla keskin bir silüet çiziyor. Erkek reyonundan rol çalan bu stillerde asla solmayan ‘gri’ler var. Zahmetsiz bir zarafet sunan takım görünümlerinde dikkati çekense ekosenin giderek incelen çizgileri. Ayrıca, dünya modasını kasıp kavuran yelek akımı, MAx Mara’nın yeni koleksiyonunda da geniş yer buluyor.

Max Mara 2020 Yaz Beyaz Takım

Beyaz Oyun

Max Mara 2020 ilkbahar – yaz koleksiyonunda tesettürlü kadının dikkatini çekecek görünümlerden birinde, beyaz takımlar var. Baştan aşağı zarafetin vurgulayan stillerde, beyaz pantolon – beyaz yelek ve beyaz gömleklerin yanı sıra maksi elbiseler, maksi trençkotlar da en saf görünümleriyle göz kırpıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir