Mavi Trikolarla Sezonun Enerjisini Üzerinizde Taşıyın!

Mavi Trikolarla Sezonun Enerjisini Üzerinizde Taşıyın!

2014 Mavi Triko Modelleri

Mavi doğada en çok karşımıza çıkan en özel renklerden birisidir. Gökyüzü, denizler eşsiz bir güzelliğe mavi ile sahiptir. Mavi her zaman erkeklerle özdeşleştirilse de bize göre hanımlar için bu rengin anlamı ve enerjisi çok yüksektir. Özellikle bu sezon mavinin şıklığı karşımıza, trikolarda ayrı bir güzellikle çıkmaktadır.

Mavi özellikle sakinleştirici ve dinlendirici etkisi ile etrafına pozitif bir sıcaklık yaymaktadır. Yeni sezonda birçok markaların sonbahar kış koleksiyonlarında, mavinin tüm tonlarındaki en özel tasarımlar öne çıkan parçalar arasındadır.

2014 Mavi Triko Modelleri

Trikolarda mavi daha da cazibeli olarak enerjisini hissettirmektedir. Bunun yanında mavi renk bütün ulusların kumaşlarında en önde gelen beğenilen renklerinden biri haline gelmiştir. Öyle ki; bu renk birçok ulusun bayraklarında bile karşımıza çıkmaktadır.

Başta ABD, İngiltere, Fransa, Rusya, Yunanistan ve benzeri birçok ülkenin bayrağında mavi kullanılmıştır. Hatta uluslararası tekstil markalarında da özellikle ablem ya da logolarında mutlaka mavi renge rastlanır. Mavi aynı zamanda bir prestij rengidir.

2014 Mavi Triko Kombini

Kombin: Triko: bpc, Etek: Lcw, Eşarp: Versace, Çanta: Shoulder, Ayakkabı: Michael Kors

Maviyle kırmızının kombinasyonu artık klasik hale gelmiştir. Bunu bilmeyen de yoktur. İsteyen bu iki rengi diğer aksesuarlarla da zenginleştirerek bu sezonun birbirini kontrast eden renk kombinasyonunu oluşturabilir. Maviyle isteyen beyazı, isteyen siyah gibi iki zıt rengi de kendisi için deneyebilir. Tercih stil sahiplerinin.

Mavi bir trikoyu farklı renklerle kombinlediğinizde, diğer renkten sıyrılarak kendi enerjisini hemen hissettirecektir. Özellikle çalışan hanımlar için bu rengi öncelikli tavsiye ediyoruz. Mavi kombinlerinde ortaya çıkan pozitif görüntü de huzur veren bir algıyı da beraberinde getirmektedir.

2014 Mavi Triko Tesettür Kombini

Kombin: Triko: By Malena Birger, Etek: Tory Burc, Ayakkabı: Marc Jacobs

Mavinin durgunluğu, duruluğu, duyguların kendisinde liman bulduğu bir barınaktır anlamına da gelir. Gecenin maviliği, gökyüzünde irili ufaklı yıldızların göz kırpmasına nasıl şahitlik ediyorsa, mehtabın da gece maviliği içinde deniz mavisiyle oynaşmasını izleyebiliriz. Mavi bizim için bir duygulu şiir, gizemli bir roman, ahenkli bir şarkı, aynı zamanda da geleceğe açılan bir umut yelkenidir.

2014 Mavi Triko Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir