Masal Tadında Şık Bir Abiye Kombin Önerisi

Masal Tadında Şık Bir Abiye Kombin Önerisi

Masal Tadında Şık Bir Abiye Kombin

Özel kumaştan yapılmış, yakasız, kolsuz, boydan boya mor bir elbise. Masalımsı, duygu yoğunluğunu içinde barındıran enerjisiyle, kendinden deseni, renklerin dalga dalga koyuluğu ve açıklığıyla özgüvenin eseri, zevkle kullanabileceğiniz mevsimlik özel bir elbise.

Böyle bir elbiseye turuncu ve cepsiz bir ceket. Hem modern, hem de klasik anlayıştan oluşturulan elit bir stil. Böyle bir masalımsı elbisenin şık, zarif ve bariz bir ceketle kombinlediğimizde, yine turuncu topuklu, yazlık bir ayakkabıyla bütünleştiğinde estetik bir hava. Fuşya çift taraflı ayrı ayrı renkle zenginleştirilmiş, ipek bir şal da devreye girdiğinde mükemmel bir duruş. Fikirde muhafazakarlık, estetikte kendini yenileyen çağdaş bir yorum kıyafetimize renk katmaktadır.

Taşlı, boncuklu, turuncu bilezikler, mor ve zarif bir çanta ve gözlüğüyle bir gülistanda ıtır kokusu kadar etkileyici ve baş döndürücü bir kıyafet. Genç ve orta yaşlı hanımefendilerin tercih edebileceği, çizgi üstü kalite, görünüm ve endam. Öyle bir elbise ki; her mevsimde giyilebilirim dedirten bir kostüm, bir kombin… Herkesin mevsimlik fakat hem günlük, hem de özelde giyebileceği, zor zamanlarda ne giysek diye kendimize sorduğumuzda, imdadımıza yetişebilecek bir elbise. Sizin de böyle bir joker diyebileceğiniz bir elbiseniz olsun. Kafanız rahat olsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir