Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mary Katrantzou Elbise Modelleri İle Rengarenk Kombinler

Mary Katrantzou Elbise Modelleri İle Rengarenk Kombinler

Desenli Uzun Elbise Modelleri

Sanatkar desenlerini sıcak renklerle buluşturan Mary Katrantzou, 2018 ilkbahar – yazında çekim alanımızda! “Modest” çizgisinde ilerleyen elbise modelleriyle tesettürlü kadına yaklaşan dünya markası, zarif bir iddiasyı peşi sıra sürüklüyor.

Ayrıcalıklı şıklığın yeni adı olan Mary Katrantzou’nun ikonik imzası haline gelen elbise modelleriyle birbirinden özel tesettür kombinler hazırladık!

Çiçek Desenli Uzun Tesettür Elbise

Rengarenk Çiçekli Bahar Elbisesi

Güneşin ışıltısı enerjimizi yükseltirken kombinlerin en yıldız parçası Mary Katrantzou’dan geliyor. Rengarenk çiçek desenleriyle coşkuyu, pileli maksi etekleriyle hareketi getiren parça modern ve konforlu dokunuşlara sahip. Bu baharlık parçada kendini gösteren pembe, yeşil ve sarı ise kombin ipuçları veriyor. Yazlık topuklu zarif sandaletler, trendler listesinin yuvarlak çantaları, rahat krep şallar yardıma yetişiyor. Desenle desen uyumunun olmayacağı bu parçada olabildiğince sade tamamlayacılar kullanmalı.

Etnik Desenli Tesettür Elbise Kombini

  • Kombin Detayları:
  • Elbise: Mary Katrantzou
  • Ayakkabı: LC Waikiki – 59.95 TL
  • Çanta: Koton – 79.99 TL
  • Şal: Kayra 2018 İlkbahar Yaz

Doğadan İlham Alan Yeşil Elbiseyle Organik Kombin

Doğadan topladığı enerjiyi elbise tasarımlarına yansıtan Mary Katrantzou, desenli elbiselerinde yeşile büyük bir yer ayırıyor. Çizgiyi, puantiyeyi, çiçek desenlerini tek bir parçada kullanmaktan çekinmeyen markanın bu parçasında organik görünümlere bürünme zamanı. 70’li yılların sepet modundaki hasır çantaları bu kombinlerinize çok yakışacak. Bununla beraber hasır babetler ya da terlik görünümleriyle ikonik görüntüyü yakalayacak. Bu kombinin şalı ise hiç şüphesiz pamuklu şallar. Burada da kontrast uyum için pembeyi, ton sür ton için yeşili, farklı bir gün farklı bir görünüm içinse sarıyı kullanın.

Etnik Desenli Uzun Tesettür Elbiseler

Geometrik Baskı Oyunlarıyla Kontrast Kombin

Maksi boy elbiseleriyle çekim alanımıza giren Mary Katrantzou, sanatkar desenleriyle de tutku uyandırıyor. Krep kumaşlarla uzak doğu desenlerini andıran parça, geometri oyunuyla kontrast uyumlara imkan tanıyor. Omuz kısmında baskın olan renklerden dolayı mor pembe arasında ipek bir şal tercih edin. Uzak doğu oyununa devam ettirecek fiyonk bağlamalı sivri burun terlikleri kullanın. Desene desen katmak isterseniz Çin kültüründen desenlere ve nakışlara sahip bir çanta ekleyebilir, sadelik içinse elbisenizden sarıyı, lilayı seçerek kombinleri tamamlayabilirsiniz.

Bohem Elbise Kombinleri 2018

  • Kombin Detayları:
  • Elbise: Mary Katrantzou
  • Terlik: Mango 2018 İlkbahar Yaz
  • Çanta: Vepa’62 – 399.00 TL
  • Şal: Kayra 2018 İlkbahar Yaz

Patchwork Elbiseyle Konforlu Işıltı

Mary Katrantzou’nun eğlenceli dünyası 2018 ilkbahar – yaz koleksiyonunda binbir renk binbir desen mevcut. Krep, şifon, parıltılı kumaşların birbirine yamalandığı bu tasarım, fit görünümüyle kavurucu sıcakların konforlu hikayesi. Bu rahatlığa eşlik edecek ayakkabılar hiç şüphesiz terlik ya da düz sandaletler olmalı. Renkli hasır çantaların, şifon şalların eşlik etceği elbise tasarımında göze yine ilk çarpan lila ve sarı tonları olsa da elbisedeki her renk size ipucu verebilir.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *