Sultanesarp.com ‘da Çadır İndirimleri Başladı!

Sultanesarp.com ‘da Çadır İndirimleri Başladı!

Sultan Eşarp Kampanyalı Eşarp Modelleri

Sonbahar/Kış sezonunun ortasına ulaştık. İyiden iyiye kendi gösteren Kış, eski sezon ürünlerde indirimlerin başlamasını sağladı. Özellikle belli özel gün ve haftalarda büyük indirim kampanyalarının yer aldığı şu dönemde, bizde devam eden ve kaçırmamanız gereken fırsatları sizler için derlemeye çalışıyoruz.

Bugün eşarp ve şal satışında hız kesmeden büyüyen ve geride bir çok mutlu müşteri bırakan Sultan Eşarp’ın 3 Alana +1 Bedava kampanyasına ek olarak yeni ve eski sezon ürünlerde uyguladığı %70’e varan “Çadır İndirimleri” radarımıza takıldı.

Sultan Eşarp Kampanyalı Eşarp Modelleri

Belli markaların eski sezon ürünlerinde geçerli bu kampanyaya Armine Trend, U.S. Polo ve Aker Sport markaları dahil edilmiş. Yüzlerce farklı desende eşarplar 32.00TL ve 39.00TL‘den satışa sunulmuş durumda. Kampanya dahilinde sepetinize ekleyeceğiniz her 3 üründen sonra dilediğiniz 1 adet eşarp ücretsiz olacaktır. (Bu kampanyanın sadece belli bir ürün grubunu kapsadığını unutmayın!)

Bilmeyenler için bir daha hatırlatmakta fayda var. Sultan Eşarp özellikle Armine, Aker, Pierre Cardin gibi popüler markaların yeni ve eski sezon eşarplarını, şallarını satın alabileceğiniz online alışveriş sitelerinden… 95TL ve üzeri alışverişlerde kargonunda ücretsiz olduğu site üzerinden verdiğiniz siparişlerinizi dilerseniz kapıda ödeyebilirsiniz.

Sultan Eşarp Kampanyalı Eşarp Modelleri

%100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Sultan Eşarp’da yerli markaların son koleksiyonlarını güncel stoklarla, mağazalarda olmayan fiyatlardan satın alabilirsiniz. Şuanda tüm sitede Enflasyonla Mücadele kapsamında %20 + %12 indirim olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir