Marin Temalı Elbise Kombinleri

Marin Temalı Elbise Kombinleri

Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Elbise: Stella Jean, Şal: Kayra, Ayakkabı: Bambi, Çanta: Forever New

Yaz iklim olarak sıcak, mevsim olarak da bolluk bereketlilik getirir. Kombinlerimizde renkler yaz mevsimi için özeldir. Peki bu yaz marin temalı elbise kombinlerini denemeye ne dersiniz? Lacivert beyaz ve kırmızının birlikteliğinde şık kombinler, elegan ve zarif bir görüntünün de habercisi. Bu üç rengin birlikteliği ile şık elbise modellerinde kırmızının vuruculuğu, bu yaza damgasını vuracak.

Bugün sizler için üç farklı kombin hazırladık. Biz hanımlar kombinlerimizle yansıtmak isteriz şıklığımızı ve kendimize güvenimizi. Stil sahibi hanımlar için trendler sezonun en önemli takip edilmesi gereken haberlerin başında geliyor. Marin temalı kombinler ise, her sezon en trendy görünümün de kaynağı.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Elbise: Roberto Cavalli, Şal: Kayra, Ayakkabı: Saint Laurent

Bugüne özel hazırladığımız kombinlerin temel özelliği beyaz ve mavi buluşmasında kırmızının önemi. Her kombinde kurtarıcı renk olan kırmızı, marin temasının da ana rengi. Kırmızı ve mavinin beyazda buluşması demek hem klasik, hem modern imgeler demektir. Yaz sezonunda özellikle marin elbiseler bir deniz esintisini de beraberinde getirir.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Elbise: Stella Jean, Çanta: Nine West, Ayakkabı: Nicholas Kirkwood

Bu üç renk, kombinlerde birbiri ile kaynaşan en uyumlu tonlardır. Mavi ve beyaz kombinimizde kırmızı yoksa eğer; kırmızı çerçeveli bir gözlük, bir kırmızı çanta ya da kırmızı bir şal tercih edebilirsiniz. Elbiselerinizin klasik modelleriyle vintage esintisini üzerinizde taşıyorsanız eğer, bohem, büyülü, zarif ve şık olmanızla birlikte masalımsı bir yaz sizi bekliyor diyebiliriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir