Manto ve Kabanlarda 2014 Kış Trendleri Neler?

Manto ve Kabanlarda 2014 Kış Trendleri Neler?

Manto ve Kaban Modelleri 2014 Kış

Kendiniz için farklılık oluşturun

Eskiden dış giyim dendiğinde, aklımıza sadece tek tip manto ve kaban modelleri gelirdi. Renk tercihleri ise oldukça kısıtlıydı. Şimdilerde ise karşımıza o kadar çok kaban ve manto modelleri geliyor ki hangisini seçeceğimize karar veremiyoruz. Dış giyim tercihinizde, rahatlık kadar şıklık da çok önemli. Farklı birçok model arasından size alternatif oluşturacak kısa kaban modellerini bugüne özel sizin için araştırdık.

Manto ve Kaban Modelleri 2014 Kış

Püf noktalar bohem bir tarz oluşturur

Şunu ifade edeyim ki, çalışan bir bayanın, okuyan bir genç kızın, sadece ev hayatı olan bayanların dış giyime bakışlarında farklılık olabilir. İşte bu da sadece statü farkı değildir, buna zevk ve stil farkı diyebiliriz. Özellikle büyük şehirlerde, dış giyimde alternatif koleksiyonlar markalar arasında rekabet oluşturmaktadır. Artık kalite standartlarının tartışılmaz olduğu tekstil ve moda sektöründe stil, kreasyon ve modeller pazarlanırken aslında bir algı pazarlaması yapılmaktadır. Bütün kreasyonlar püf noktalar üzerinden bohem bir değer oluşturmaktadır. Hanımefendiler kıyafet görselliğinde ruhun özgürlüğünü betimlemektedirler.

Spor Mont Modelleri 2014 Kış

Panço Modelleri 2014 Kış

Birbirinden rol çalan renklerin kreasyonu

2014 yılın sohbahar kış sezonuna damgasını vuran modellerden bir kaçını daha sayfamıza taşımış bulunuyoruz. Asfortik ve egzotik hava yaratan, deri ve kaşe birleşimi kabanlar. Panço tarzı fantastik modeller. Yağmur ve soğuktan koruyan sentetik ve sportif zarif dış giyimler. Militarist konseptler… Kırmızının, siyahın, vişnenin, beyazın rol çaldığı celbeden dış giyim tematik kreasyonların hepsi de birbirinden güzel!

Bu kış tarzınıza ve giyim stilinize göre elbette bir seçeneğiniz var. Bize düşen bu modelleri sayfamızda vitrinlemek. Umarız sizler de beğenirsiniz.

Manto ve Kaban Modelleri 2014 Kış

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir