Mango 2014-2015 Sonbahar Kış Kaban Modelleri

Mango 2014-2015 Sonbahar Kış Kaban Modelleri

Mango 2015 Kürk Kaban Modelleri
Havalar git gide soğumaya başladı. Kar yağışları ise çoğu şehirde kendisini gösteriyor. Hepimiz kışlıklarımızı çoktan çıkardık. Kazak eksikleriniz, kaban eksikleriniz varsa şimdiden araştırmaya başlayın deriz. Yeşiltopuklar editörleri olarak kaban ihtiyacınızda size fikir vermesi için, bugün Mango 2015 Sonbahar Kış Kaban modellerini konumuza taşıyoruz. Avm mağazalarından alışveriş yapmayı seven tüm kadınlar, bu modelleri muhakkak görmeli.

Mango 2015 Manto Modelleri

Kaban renginizi seçin

Kaban alışverişinize çıkmadan, önce hangi rengi istediğinize karar verin. Her zaman için siyah ilk aklınıza gelen renk olmasın. Griler, açık kahveler, tabalar, lacivertler, yeşiller aklınıza gelecek diğer renkler arasında olsun.

Mango 2015 Kaban Modelleri

Özellikle bu kış gri ve kahve renkli kaban modellerinin daha öne çıktığını söyleyebiliriz. Mango kaban modelleri arasında bu renkler fazlasıyla mevcut.

Mango 2014-2015 Kaban Modelleri

Kaban modelinize karar verin

Kaban seçiminizi muhakkak kombininize göre karar verin. Eğer tunik ve pantolon ikilisi ile bir kombin düşünüyorsanız dizlere kadar uzanan kaban modellerini tercih etmelisiniz. Kombininizde etek varsa o zaman muhakkak daha kısa kabanları tercih etmenizi öneriyoruz.

Mango 2015 Kapşonlu Kaban Modelleri

İki ara boy kaban alacak durumum yok diyorsanız, en uzun kaban modelini tercih ederek tüm kombinlerinizle rahatlıkla giyebilirsiniz.

Mango 2015 Pelerin-Kaban Modelleri

Mango kaban modelleri

Mango, AVM markaları arasında ölçüü giyimi tercih eden kadınlar için fazlasıyla model seçeneği sunan markalardan. Bu sezon kaban modellerinde uzun tasarımlar olduğu kadar kısa tasarımlar da yer alıyor. Özellikle pelerin ve panço tarzındaki kaban modelleri sezon trendleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte stilinize en çok uyan spor ya da klasik bir kaban modelini de bu sezon tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

“Mango 2014-2015 Sonbahar Kış Kaban Modelleri” için bir cevap

  1. […] Mango 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Yesiltopuklar.com’da! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir