Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mango 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mango 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mango Manto Trençkot Modelleri

İstanbul’da Jessica Stam’la gerçekleşen Mango defilesinden sonra YeşilTopuklar editörleri olarak bizler de Mango’nun 2013-2014 Sonbahar Kış tasarımlarını ve koleksiyondaki modellerin renk skalasını mercek altına aldık. Mango bu sezon birbirinden iddialı ve tüm hanımlara yönelik modelleri ile yine bayanların beğenisini kazanacağa benziyor.

Mango Kazak Yelek Modelleri

Mango’nun koleksiyonunda dikkat çeken parçalar arasında, klasikleşmiş üniformatik mantolar ve klasik mantolar bu sezon vitrinlerde yerini alacak. Modellerin yaka tasarımı özellikle soğuk kış günlerinde kurtarıcı bir detay olarak dikkat çekmekte. Ana renkleri gördüğümüz modellerde kaban boyu biz tesettürlü hanımlar için kullanılabilir ölçüde.

Mango Kaban Modelleri

Sonbahar mevsiminde özellikle trençkotları tercih ediyorsanız, farklı renk ve model seçeneklerini Mango’nun sonbahar kış koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Bu sezon hırkalarda ise çizgili ve ekoseli modeller göze çarpmakta. Yine bir Mango klasiği olan ceketler ise koleksiyonda bir hayli fazla. Sonbahar mevsiminde özellikle tercih ettiğimiz ceketler hepimizin gardıroplarında olmazsa olmaz parçalar ararındadır. Özellikle bir iş yemeği ya da resmi bir ortamda etek ceket şıklığını tercih edenlerimiz fazladır. Böyle bir kombin tercihinin olmazsa olmazlarından olan gömlekler de Mango’nun 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonunda farklı renklerle karşımıza çıkmakta.

Mango Ceket Modelleri

Mango’nun genel olarak tüm koleksiyonuna baktığımızda spor ve klasik modeller ön plana çıkmakta. Deri detaylar, kare omuzlar, ekose kumaşlar yine kış sezonunun modellerinde punk detaylarını görmekteyiz. Ayrıca boyfriend ceketler, yelekler ve yine sezonun trendleri arasında olan leoparı da görmekteyiz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *