Mağaza Kadınca Yeni Sezonu Zeraf’la Açtı!

Mağaza Kadınca Yeni Sezonu Zeraf’la Açtı!

Zeraf Tesettür Giyim Modelleri

Zaman hızla ilerliyor, sezonların nasıl geçtiğini anlayamaz olduk! Artık baharın kapısına dayandık kışı yavaş yavaş geride bırakıyoruz. İstanbul’un sevilen butiklerden Mağaza Kadınca’da mevsimler gibi kendini bahara hazırlamaya çoktan başlamış bile…

Zeraf Tesettür Giyim Modelleri

Kendine has tarzı ve işletmeciliğini çok konuştuğumuz Mağaza Kadınca’nın kurucusu Müesser Gün’den bu sezonda çok bahsedeceğiz gibi duruyor. Lafı çok fazla uzatmadan Kadınca’nın vitrinlerinde bahar havası estiren Zeraf tasarımlarına hızlıca bir göz atalım!

Butik alışverişin en önemli yanı seçkin ve her yerde bulamayacağınız, detaylarıyla öne çıkan modellerin tercih edilmesidir. Zeraf‘ın yeni sezonunda da sade şıklığın ufak dokunuşlarla nasıl zenginleştirildiğini görüyoruz.

Zeraf Tesettür Giyim Modelleri

Koleksiyonda özel günlerin olmazsa olmazı abiye parçalardan, baharda kullanmayı çok sevdiğimiz feracelere, serin günler için içimizi ısıtacak dış giyim ürünlerine, elbise ve özellikle tuniklere sıklıkla rastlıyoruz.

Zeraf Tesettür Giyim Modelleri

Hemen her ihtiyaca cevap veren, sadeliğiyle öne çıkan bu modelleri incelemek ve sınırlı sayıdaki özel parçalara tükenmeden sahip olmak için Mağaza Kadınca’ya uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdiden keyifli alışverişler…

Zeraf Tesettür Giyim Modelleri

Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İstanbul
Tel: 0216 650 94 15

www.magazakadinca.com
Facebook.com/magazakadinca, Instagram.com/magazakadincaa

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir