Machka Elbiseler ile Tatlı Bir Yaz Kaçamağı

Machka Elbiseler ile Tatlı Bir Yaz Kaçamağı

Machka 2023 İlkbahar Yaz

Machka Yaz Koleksiyonu; zarif çizgisi, yüksek kalite anlayışını yansıtan silueti ve eşsiz renk paletiyle geceden gündüze elegant Machka kadınının tercihi olmaya devam ediyor.

Machka’nın modern ruhuna özgür bir dokunuş sunan zamansız parçaların saten düşes, mikado, krep, organza, ipek twill, güpür ve vual kumaşları; el işçiliğindeki eşsiz detaylarla koleksiyonun büyüsünü güçlendiriyor.

Machka 2023 Yaz Elbise

Soyut ve geometrik formlu desenler ile geçmişe göz kırpan Machka kadını, canlı renklerin asil siyahlarla buluştuğu temalarla sezona dikkat çekici bir giriş yapıyor. Swarovski taşlı düğmeler, kristaller ve eclatlar koleksiyonun ışıltısını yansıtırken, dantel, inci ve ribana gibi detaylar tasarımlara sofistike bir şıklık katıyor.

Machka 2023 Yaz

Koleksiyonun renk paletini yansıtan pudra, fuşya, fıstık yeşili, mor ve tatlı lilaya eşlik eden zamansız beyaz, keyifli yaz akşamlarının en büyük kurtarıcısı rolünü üstlenirken; keten şort ve gömlek takım, desenli kimono takımlar ve romantizme vurgu yapan elbiseler Akdeniz’den sahillere uzanan hafif meltem esintilerine eşlik ediyor.

Machka 2023 Yaz Gömlek ve Bluz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir