Machka 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu İle Zamansız Şıklığın Yansıması

Machka 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu İle Zamansız Şıklığın Yansıması

Machka 2023-24 Ceket-Etek Takımlar

Sezonun trend tonları mürdüm ve gül kurusunun taşlar ve ince el işçiliğiyle zarif ve sofistike tasarımlara dönüştüğü Machka 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu modern ve şık bir görünüme sahip olmayı sağlayacak zarif dokunuşlar ile mevsimin kapılarını açıyor.

Machka 2023-24 Şık Detaylı Parçalar

Sonbahar tonlarının şık randevusu

Machka ışıltısı ile mevsime şık ve iddialı bir giriş yapan parçaların yer aldığı 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda feminen ruhu ortaya çıkaran ince el işçiliğinin hâkim olduğu işlemeler, zamansız görünümler içinde dikkat çekiyor.

Machka 2023-24 Kaban ve Manto

Geçiş mevsiminin trend renkleri

Geleneksel el işçiliğine olan saygısını bu sezonda da koruyan koleksiyonda; nakış detaylarındaki sofistike işçilik göze çarparken, nakışlara ustalıkla eşlik eden göz alıcı taş detaylar, delik işlemeler romantik ve floral siluetleri ön plana çıkarıyor. Machka zengin nakış detaylarını elbiselerde ve farklı ürün gruplarında sıkça kullanarak en şık silüetleri bir adım daha ileriye taşıyor.

Machka 2023-24 Etek ve Elbiseler

Dikkat çekici desen ve formlar

Etkileyici tavrını kullanılan renk tonlarına da yansıtan koleksiyon; sezonun trend renkleri mürdüm ve gül kurusu ile smart stilde ağır bir etki yaratırken, neon tonlarla bir düşler diyarına bürünüyor. Işıl ışıl payetli ceketlerin eşlik ettiği cigarette detaylı pantolonlar, nakışlarla çekiciliği artırılan halat desenli gömlek elbiseler ile denim saten karışımlı parçalar tasarım, kumaş seçimi ve ince el işçiliğinde iddialı bir tarzı yansıtıyor.

Machka 2023-24 Triko Kazak ve Hırka

İlham veren görünümler

Kök salmış mirasının yanı sıra, klasik ruhu ile elbise ve bluzlarda kullanılan puantiye efektler, boncuk işlemeleri ve zarif detaylar Machka 2023-24 Sonbahar/Kış sezonunda da yolculuğuna devam ediyor. Sonbaharın kararsız iklimiyle başa çıkmanızı sağlayacak trikolar ışıltılı taşlı aplikeler ile zenginleştirilerek zarafeti yansıtırken, her sezonun en kullanışlı parçası trençkotlar iki renkli tasarımlarıyla tüm ışıkları üzerine çekiyor.

Machka 2023-24 Desenli Takım - Ekose Trençkot

Dinamik stil kodları

Takımların ciddi ruhunu tersine çeviren etkileyici renkler ve jakarlar her ortama uyum sağlarken, ekose ve kazayağı desenli ceket-etek takımları da sezonun güçlü buluşmaları arasında. Sezonun modern çizgilerini taşıyan Machka parçalar, naif dokularla harmanlanıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir