Levi’s® Stilinin Springfield Ruhu İle Bir Araya Geldiği Yepyeni Bir Koleksiyon

Levi’s® Stilinin Springfield Ruhu İle Bir Araya Geldiği Yepyeni Bir Koleksiyon

Levi's® ve The Simpsons, İlkbahar Yaz 2022

Geçmişten günümüze eğlenceli dünyası ile The Simpsons Ailesi şimdi ikonik Levi’s® stili ile buluşuyor. Levi’s® ve The Simpsons, İlkbahar/Yaz 2022 sezonunda bizi geçmişe götürüyor.Levi’s® ve The Simpsons, pop kültürün sokak giyimine yansımasından ilham alan özel bir koleksiyonla karşımızda.

Levi's Sweatshirt

Levi’s Kapüşonlu Sweatshirt
Levi’s Sweatshirt

The Simpson Ailesi’nin neşeli yüzleri Bart, Lisa, Milhouse ve Springfield’ın en popüler sakinlerinin yer aldığı koleksiyonda, eski zamanlar günümüzün dinamik ruhu ile harmanlanıyor.

Levis Mavi Gömlek

Levi’s Çizgili Gömlek
Levi’s Kot Gömlek

Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında The Simpsons’un jenerik açılışı ile gök mavisi bulut baskılı dolgu yelek ve en sevilen karakterlerden olan Bart Simpson baskılı, Levi’s® Batwing logosunun yer aldığı indigo denim Levi’s® Trucker yer alıyor.

Levis Yüksek Bel Pantolon

Levi’s Jean Pantolon
Levi’s Haki Pantolon
Levi’s Geniş Paça Pantolon

The Simpons’ın vazgeçilmezlerinden, Springfield‘daki okul modasından ilhamla yaratılan, farklı renklerde tshirt ve sweatshirtler; okul üniformasına atıfta bulunan sarı ceket ve pantolon takım ve tüm Simpsons dünyasını yansıtan kapüşonlu dolgu ceket ve Bucket şapkada bu eğlenceli koleksiyonda yerini alıyor.

Levis Ceket

Levi’s Ceket
Levi’s Kot Ceket

Springfield’in ruhunun Levi’s®’ın cool tarzı ile buluştuğu Simpsons x Levi’s® Koleksiyonu 3 Mart‘tan itibaren www.levis.com.tr adresinde ve Levis İstinyePark mağazasında satışa sunuluyor.

Levi's® ve The Simpsons İlkbahar Yaz 2022

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir