Levi’s® ile Gelecek Unbasic

Levi’s® ile Gelecek Unbasic

Levi’s® 2019 İlkbahar Trençkot ve Kot Mont

İçinde bulunduğumuz dijital influencer’lar çağında ve görsellerin bitmek bilmeyen akışında öne çıkabilmek her zamankinden daha önemli. Her şey artık ilgi çekmekle ilgili. Ve dijital çağda inanabileceğiniz bir şey varsa, o da basic stillerin asla ses getirmeyeceği.

Levi’s® da bu nedenle İlkbahar/Yaz 2019 sezonu için Unbasic stile yöneliyor. Bu sezon hem alışık olduğumuz hem de yeni olan şeyleri tanımlamak için bu ifadeyi kullanıyoruz. Daha önce gördüğünüz stilleri yorumluyor, güncelliyor ve yepyeni bir kimlikle sunuyoruz. Mesela klasik Levi’s® Trucker ceket şimdi dört kat daha büyük kesimle karşınızda. Aşina olduğumuz köklere uzanan stilleri ilginç denemelerle yeniden yaratıyoruz.

Levi’s® 2019 İlkbahar Denim Ceket ve Pantolon

“İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonumuzun kalbindeki özgün ikonlar ve klasik parçalarda, yüksek doz sokak giyimiyle 90’ların unsurları beklenmedik, modern dokunuşlarla yorumlanıyor. Aşinalık ve yenilik, biraz da ikonik ve çelişik…” —Karyn Hillman, Levi’s Strauss & Co. Global Ürün Üst Yöneticisi

Elbette Unbasic koleksiyonunun kalbinde yükselen sokak giyimi trendi ve ona ün kazandıran cesur stiller yer alıyor. İddialı sneaker çılgınlığıyla başlayan sokak stili günümüzde moda sahnesinin en önemli oyuncusu haline geldi. Levi’s® da bu değişime mükemmel uyum sağlıyor.

Levi’s® 2019 İlkbahar Denim Ceket ve Basic Tişört

Levi’s® Global Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Cheung, “Moda, kültürün bir yansıması. Ve şu an bu kültürün Venn şemasında Instagram, sneaker’lar, sokak stili ve hip-hop yer alıyor. Levi’s® ise bunların tam ortasında.” diyor.

Levi’s® 2019 İlkbahar Beyaz Ceket ve Basic Tişört

Unbasic programının yenilikler bölümünde bu sezon her şey abartı ve kişiselleştirme, bir doz da espriyle ilgili. Özellikle de ünlü Levi’s® ikonlarını deforme etmek söz konusu olduğunda… Mesela oversize Two-Horse sırt yaması ve yana çevrilmiş bir Levi’s® red tab olan yeni “esnek” kırmızı etiket ya da yarısı siyah denim ve yarısı indigo olan Type III Trucker ceket gibi. Hatta yeni Levi’s® Hi-Ball jean kadar sade bir model gibi.

Levi’s® 2019 İlkbahar Bol Pantolon Denim Ceket

Son olarak 90’lı yıllar İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda yaşamaya devam ediyor. İlk kez 1999’da lanse edilen popüler Levi’s® Engineered Jean™ yeniden sunuluyor. 1990’lardan Winona Ryder tarzı ultra yüksek belli bir Levi’s® Ribcage jean pantolon da koleksiyonda yer alıyor. Bunlara kapüşonlu sweatshirt’ler ve hibrit Trucker ceketlerle cesur blok renkli, iri logolu ve göz alıcı grafik desenli tişörtler gibi 90’ların hip-hop tarzından ilham alan spor giyim yelpazesi ekleniyor. Yıl 2019 olabilir ama Jerry Seinfeld’in, “Saved by the Bell”in ve Salt-N-Pepa’nın popüler olduğu 90’lı yıllar hala kalplerimizdeki ve gardıroplarımızdaki yerlerini koruyor.

Levi’s® 2019 İlkbahar Sweatshirt

Günümüzde moda dünyasının çok önemli bir parçası haline gelen sokak stili etkilerini geliştirmeye devam ediyor. Bu durum esas olarak siyah ve indigo denimden hibrit Trucker ceket gibi Levi’s® ikonlarının abartılması ve deforme edilmesi şeklinde ortaya çıkıyor. Renkli, grafik desenli kapüşonlu sweatshirt’ler ve tişörtler, cesur desenli Cubano gömlekler ve yanları şeritli 501® jean’ler sayesinde de Unbasic stili zenginleşiyor.

Levi’s® 2019 İlkbahar Denim Etek ve Beyaz Yağmurluk

Bu sezonun sokak stillerini tamamlayan Levi’s® Taper serisi, ikisi de farklı kamuflaj desenlere sahip Hi-Ball Cargo pantolon ve Hi-Ball Cargo şort ile genişliyor. Sonuç olarak, İlkbahar/Yaz 2019 giyim koleksiyonu konforlu hissederken iyi görünmeyi sağlıyor. Tencel™ Lyocell ve Wonderknit gibi ultra yumuşak yeni kumaşlar da kullanan Levi’s® her zamankinden daha streç, daha esnek ve daha rahat pantolonlar ve üstler sunuyor.

Levi’s® 2019 İlkbahar Yüksek Bel Pantolon

Bu sezon Levi’s® abartılı formlara, konfora ve eğlenceye odaklanıyor. Abartı demişken, akla yüksek beller gelmeli. Levi’s®, olmazsa olmaz Ribcage jean pantolonla bugüne dek en yüksek belli modelini sunuyor, hem de 25 cm’den fazla yükseklikte! Düz paça ve pileli kısa paça olmak üzere iki stilde sunulan Levi’s® Ribcage, vücudu iyi gösteren kalıpları göz alıcı bir tarzla buluşturuyor.

Levi’s® 2019 İlkbahar Kapüşonlu Mont ve Kot Kolsuz Elbise

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir