Levidor 2016 Eşarp Modelleri

Levidor 2016 Eşarp Modelleri

Levidor 2016 Eşarp Modelleri

Eşarp tasarım markalarından olan Levidor, yeni renk ve desenleriyle adından söz ettiriyor. Sokak stilinin spor parçalarından şık görünümüne kadar birçok zevke hitap edecek eşarpları takipçileriyle buluşturan Levidor, dokusu ve duruşuyla da kalitesini ortaya koyuyor.

Modanın ışığında, canlı ve mat renklerin birbiriyle en uyumlu hallerini işleyen Levidor, günlük hayatın vazgeçilmezi olacak eşarp tasarımlarını tesettürlü hanımlara sunuyor. İşte gündüzden geceye her anın ve her zevkin ürünü olacak Levidor Eşarpları

Levidor 2016 Eşarp Modelleri

Blok desenlerin kullanıldığı eşarp tasarımlarında, renklerin birbiriyle uyumu gerçekten harika görünüyor. Sokak stiliniz için güçlü bir parça olabilecek, renk bloklarının uyumlu halleri, hem spor hem şık görüntü için iyi bir alternatif olacak.

Levidor 2016 Eşarp Modelleri

Her zaman en farklı çeşitte ve üstün kalitedeki ürünlerini müşteriye ulaştırma arzusuna sahip olan marka, yeni koleksiyonuyla da oldukça iddialı. Her geçen gün adını duyuran markanın, twill eşarplarını Moda ve Stil Danışmanı Hülya Aslan’da da görebilirisiniz. Sade kıyafetlerin dinamizmi olacak desenli eşarp tasarımları rahatlıklarıyla da beğeninizi toplayacak.

Levidor 2016 Eşarp Modelleri

İpek eşarplardan twil eşarplara farklı dokuları işleyen Levidor, ipek şallarıyla da koleksiyonuna renk katıyor. İpek şallarında sadeliği tercih eden ve yoğun renkleriyle ışıltı saçan markanın onlarca tonu arasından kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz. Genel olarak eşarp koleksiyonlarında sıklıkla karşılaştığımız floral desen baskıları, Levidor eşarp koleksiyonunda fazlaca yer almıyor. Bunun yerine geometrik desenler bloklu renkler koleksiyona damgasını vuruyor.

Levidor 2016 Eşarp Modelleri

Koleksiyonda hâkim olan geometrinin yanı sıra az da olsa çiçek baskıları yer alıyor. Karmaşık olmaktan uzak desenler, renk uyumlarıyla kışa uyum sağlarken hareketli duruşuyla da baharın kıpırtısını veriyor. Koyu renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon en çok tonların uyumuyla dikkat çekiyor.

Levidor 2016 Eşarp Modelleri

Eşarplarda 2 Önemli Duruş

Levidor eşarp koleksiyonlarında beğenimizi toplayan iki önemli duruş var. Birincisi desenlerin oldukça hâkim olmasına rağmen karmaşık göz yoran bir görüntü vermemesi. İkincisi ise – birinci nedenin de kaynağı olabilir – harika renk uyumu. Farklı birçok ton bir araya geliyor olsa da iğreti durmuyor tam tersine ferah bir görüntü uyandırıyor. Sonbahar kış sezonunun eşarp koleksiyonları arasında renk ve desenleriyle ön plana çıkacak Levidor, güçlü stilin anahatar parçalarını barındırıyor.

Yorumlar

“Levidor 2016 Eşarp Modelleri” için bir cevap

  1. Emel dedi ki:

    Ilk mankendeki esarbin kodunu biliyor musunuz acaba ? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir