Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Leopar desenli elbiseler, çanta ve ayakkabılar nasıl giyilir birlikte nasıl kombinlenir?

2013 -2014 Sonbahar Kış trendleri arasında, leopar desenleri çokça görmekteyiz. Aslında leopar desenler hiçbir sezon gündemden düşmemekle birlikte, her gelen yeni sezonla birlikte tasarımcılara yeni ilham kaynakları da yaratmaktadır.

Hayvanların, insanlara ilham kaynağı olduğu bu muhteşem desen, biz hanımlar için her zaman özeldir. Gerek renk geçişleri, gerek tonlamalar, leoparı her zaman gündemde tutmuştur. Her bayanın, muhakkak gardırobunda leopar desen bir kıyafet ya da aksesuarı bulunmaktadır.

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Hanımlar için lepoar desenli kıyafetleri kombinlemek hiçte kolay değildir. Dikkat çeken bu desen doğru renk ve parçalarla kombinlenirse zarafeti sağlayabilir. Eğer alelade bir kombin yapılırsa, lepoar albenisini ve cazibesini yitirerek hoş olmayan bir görüntü verecektir.

Leopar desenli giymenin püf noktaları

Kombinimizde eğer leopar bir deseni ön plana çıkartmak istiyorsak, seçtiğimiz diğer renklere dikkat etmemiz gerekmektedir. Siyah her zaman için mükemmel bir arka plan olmuştur. Bu sebeple siyah ya da tek ton başka bir renkle kombinlemek lepoarın cazibesini gözler önüne serecektir. Ayrıca yeşil, kahverengi ve kırmızı da leopar kombinlerimize en çok yakışan renkler arasında gelmektedir.

Leopar Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Leopar bir kıyafet tercih etmişseniz aksesuarlarınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu desen başlı başına gözleri üzerine çektiğinden, aksesuar seçimleriniz daha sade olmalıdır. Abartılı ve ışıltılı aksesuarları leopar desenli kıyafetlerinizle kullanmamalısınız.

Klasik sarı siyah leopar renginin dışındaki farklı renklerdeki leopar desenleri de denemenizi öneririz. Örneğin petrol mavisi üzerine siyah leopar desenlerinin bulunduğu bir ayakkabı, ya da bir çanta kış kombinlerinizde özel bir tarz yansıtacaktır. Farklı renklerdeki leopar renkleri de kullanmanızı öneririz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *