Leopar Deseni Nasıl Giymeli?

Leopar Deseni Nasıl Giymeli?

Leopar Deseni Nasıl Giymeli

“Serengeti’de sıcak bir gün… 5 tane yavrusu olan dişi leopar günlerdir aç… Bu sabah yaklaşık 2 km ötesinde olan ceylanı fark etti ve avına doğru yavaş yavaş ilerliyor…”

Evet, bir National Geographic belgeselinden bir kuple okudunuz. Ama leopar desenini baştan aşağı kullanırsanız insanlar sizi görünce akıllarına bu belgesel geliyor. Ve inanın ki komik değil, trajik. Neyse bu yazıyı okumaya devam edin, leopar deseniyle nasıl trend olunurmuş onlara gösterin.

Leopar Desenli Tesettür Elbise

Leopar deseni biz kadınlar için en zor kombinlenen parçalardan biri ama giymekten de vazgeçemiyoruz. Evet, cesaret gerektiren bir parça. Öncelikle cesaretinizden ötürü sizi kutluyorum. Ama o vamp görüntüyü biraz daha modernleştirmek, sporlaştırmak gerektiğine inanıyorum.

Leopar desenli bir parça seçtiğiniz zaman diğer parçalar nötr olmalı. Bir kombinde birden fazla stara gerek yok. Seçtiğiniz leopar deseninin doğal tonlarda ve desende olmasına dikkat edin, yapay bir desen sizi moda dışı gösterecektir.

Leopar Deseni Nasıl Giymeli

Leoparın kankası siyahtır. Etek, pantolon, hırka, t-shirt… hiç fark etmez, kombininizi nötrlize eder, yumuşatır, dengeler.

Siyahtan hoşlanmıyorum diyorsanız kopkoyu lacivet de aynı görevi görecektir. Denim kumaşta leopara yakışan parçalardan. Kırmızıyı lütfen kullanmayın.

Leopar Deseni Nasıl Giymeli

Ben leopar deseni kıyafette değil de daha çok aksesuarda kullanma taraftarıyım. Hem kullanım alanı genişliyor hem de seçenekler çoğalıyor.

Leopar bir babet, bootie ya da stiletto inanılmaz feminen hava katarken, leopar çantayla beyaz sneaker buluşması cool bir tarza bürünmenizi sağlıyor.

Eşarp ya da şalda leopar desen kullanmak istiyorsanız kombininizde farklı geometrik desenler kullanabilirsiniz.

Leopar Deseni Nasıl Giymeli

Unutmayın leopar cesur kadınların tercihidir ama cahil cesareti sizi komik duruma düşürebilir.

Hazırlayan: Munise Boz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir