LCW Home İle İlkbahar Cıvıltısı ve Yaz Renkleri Evinizde

LCW Home İle İlkbahar Cıvıltısı ve Yaz Renkleri Evinizde

LCW Home 2018 Koleksiyonu

LCW Home İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile ilkbaharın cıvıltısını, yazın canlı renklerini evinize getiriyor.

Birbirinden farklı konseptiyle her tarza uygun ürünler sunan LCW Home İlkbahar-Yaz koleksiyonunda şık ve vazgeçilmez parçalar sunuyor. Yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle ürünlerini üreten LCW Home, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını da ön planda tutuyor.

LCW Home nevresim takımları, bornozlar, havlular, pikeler, kırlentler, masa örtüleri, mutfak önlükleri, paspas ve çocuk odası aksesuarları olmak üzere birbirinden farklı ürünleri ile evlerinizi baştan aşağı yeniliyor.

LCW Home 2018 Koleksiyonu

El Emeği Göz Nuru…

LCW Home İlkbahar-Yaz koleksiyonunda, adını kadınların işlediği ürünlerden alan “El Emeği Göz Nuru” serisi de yer alıyor. Kadınların emeğiyle ortaya çıkan seri el örgüleri, nakış işleme, boncuk detayları ve püsküllerin olduğu “El Emeği Göz Nuru” etiketi ile satışa sunuluyor.

LCW Home 2018 Koleksiyonu

Bu koleksiyonda LCW Home ürünleri mutfak havluları, runnerlar, el-yüz-banyo havluları, sehpa ve masa örtüsü ile karşımıza çıkıyor.

Her Tarza Uygun Tema

LCW Home, yeni koleksiyonundaMorocco”, “Botanik”, “Hello Spring” ve “Modern” olmak üzere dört farklı temayla dekorasyon severlerin karşısına çıkıyor.

LCW Home 2018 Koleksiyonu

Morocco desenlerinden, renklerinden ilham alınarak hazırlanan “Morocco” temasında nevresim takımları ve kırlentler püskül, ponpon, nakış gibi etnik detaylarla zenginleşiyor. Oryantal izler taşıyan Morocco temasındaki desenler ve klasik çizgili kumaşlar evinize modern bir hava katıyor.

Sezonun en güçlü trendlerinden biri olan “Botanik” teması ise yeşil yapraklar, kaktüs, flamingo gibi tropikal öğeleri evinize taşıyor. Kaktüs ve flamingo desenler ayrıca kırlentler, mutfak aksesuarları, masa örtüleri ve havlularda kullanılarak koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

LCW Home 2018 Koleksiyonu

Hello Spring” temasında yer alan baharı simgeleyen çiçekler, lavanta bahçelerinden esinlenerek tasarlanan nevresim ve pike takımları ile karşımıza çıkıyor. Hello Spring temasındaki kırlentler, masa örtüsü, runner ve suplarla balkonunuzu veya mutfağınızı lavanta bahçesine çevirebilirsiniz.

Modern” teması ise ismine yakışır biçimde modern parça ve desenlerin yer aldığı ürünlerden oluşuyor. Harita, şehir gibi unisex desenlerin yer aldığı modern temasında nevresim takımlarınızı sloganlı yastık kılıfları ve kırlentlerle kombinleyebilirsiniz.

LCW Home 2018 Koleksiyonu

Disney” koleksiyonunda nevresim, bornoz, havlu, kırlent gibi ürünlerde çocukların vazgeçilmez karakterleri yer alıyor. Bu sezon LCW Home Disney koleksiyonunun içerisinde “Spiderman” ve “Star Wars” temaları da hem küçüklerin hem de büyüklerin gönlünde taht kuracak.

LCW Home 2018 Koleksiyonu

Türkiye genelinde 57 yurt dışında 42 olmak üzere toplamda 99 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir