LCW Home İle Evler Daha Güzel

LCW Home İle Evler Daha Güzel

LCW Home Tekstil Ürünleri

“İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” misyonuyla ulaşılabilir modayı 32 ülkede moda severlerin beğenisine sunan LC Waikiki, şimdi de farklı bir yüzüyle LCW Home olarak karşımıza çıkıyor.

LC Waikiki, her tarz ve bütçeye hitap eden birbirinden farklı konseptler içeren LCW Home ile bundan böyle evleri de güzelleştirecek. LCW Home, öncelikle Türkiye genelinde 10 mağazada ve www.lcwaikiki.com’da müşterisiyle buluşuyor. Ekim ayı itibari ile de LCW Home ürünleri 20 mağazada daha yer alacak. LCW Home, mutfaktan banyoya, yatak odasından salona bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Nevresim takımları, bornozlar, havlular, battaniyeler, kırlentler ve masa örtüleri olmak üzere 300 çeşit üründen oluşan LCW Home, evleri baştan aşağı yenilemeye hazır.

LCW Home Tekstil Ürünleri

LCW Home, farklı temalardan oluşan koleksiyonuyla tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayacak. Birbiriyle uyum içinde olan tasarımlar, kendi tarzını yansıtmak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturacak. Yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üretilen ürünler, kalite tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Ürün güvenliğini ön planda tutan LCW Home’un bebek ve çocuk grubu ürünleri de oldukça iddialı.

LCW Home Tekstil Ürünleri

LCW Home her tarza dokunuyor

LCW Home, dört farklı temayla dekorasyon severlerle buluştu. LCW Home, “Modern, Şık, Country, Denim” temaları ile evlerin havasını değiştirmeye hazır. Kurgusuyla kombin kolaylığı sunan temalar farklı hikayeleri evlere taşıyacak. Siyah ve gri tonlarının safran sarısıyla canlandırıldığı “Modern” teması, yeni akım trendleri unisex bir yaklaşımla harmanlıyor. Dantelin romantik havasının hakim olduğu “Şık” temasında, pastel renklerin ekru, bej ve beyaz gibi açık tonlarla eşleştiği damask desenler temanın adına uygun bir ortam yaratıyor. Evinde “Country” tarzını benimseyenler için de birbirinden farklı alternatifler sunan tarzla aynı ismi taşıyan Country temasında lila ve pembe tonlarının sıkça kullanıldığı çiçek desenlerini el işi tığ desenleri tamamlıyor. Sezonun öne çıkan tarzlarından indigonun esin kaynağı olduğu “Denim” teması, patchwork yönteminin kullanıldığı desenler ve ince nakışlı desenler temaya renk katıyor.

LCW Home Tekstil Ürünleri

Çift ve tek kişilik nevresim takımlarının yer aldığı LCW Home koleksiyonunda yer alan ürünler Türk ölçü standartlarına göre üretildi. Çocuk ve bebekler için de birbirinden renkli modellerin yer aldığı koleksiyon, sevilen kahramanların lisanslı ürünlerini miniklerin beğenisine sundu. Her çocuğun hayallerini süsleyen karakterlerden My Little Pony, Angry Birds, Transformers ve Limon&Zeytin baskılı ürünler çocuklara kendi dünyalarını yaratma fırsatı veriyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir