LATİFA Varsa Kış Sorun Değil!

LATİFA Varsa Kış Sorun Değil!

Latifa 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Casual bir stile sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Latifa bu kış da içinizi ısıtmaya yetecek!

Latifa 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yer alan “Country Tarzı” tasarımlarla stilinize farklı bir yorum getirebilirsiniz. Renksiz kış günlerinde Latifa’nın casual parçaları stilinize hareket katacak ve şıklığınıza leke düşürmeyecek. Latifa, kendine has çizgisi, tarzı ve kalitesiyle bu sezon da farkını ortaya koyuyor.

Latifa 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Şimdi sizlerde Latifa koleksiyonunda yer alan parçaları kombinleyebilir ve kış günlerinde sade zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Latifa’dan Casual Kombinler

Her gün giyebileceğiniz, şık rahat stilleri seviyor ama tesettür giyimde rahatlıkla kullanabilecek ürünler bulmakta zorlanıyorsanız aradığınız ürün kalitesini Latifa’da yakalayabilirsiniz!

Latifa 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Stilinizi kişiselliştirmenin en kestirme yolu, sade bir stili elegan bir hale büründürebilmektir. Bu konuda başarılı tasarımlar sunan lider marka Latifa, bir gün değil her gün hayatınıza stil katıyor.

Latifa 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Latifa 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda öne çıkan “Country” esintileri stilinize enerji katacak. Denim paltolarda kullanılan casual pelerinler, geometrik desenler, çizgili kumaşlar, ışıltı ve payetler, gold detaylar bu sezon ön planda. Bu ana parçalar ile sizler de country stilini şehir hayatına adapte edebilirsiniz.

Latifa, kaliteli, modayı takip eden ve günün her saatinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan koleksiyonuyla Latifa satış noktaları ve Latifa Florya Mağazasında sahiplerini bekliyor. Ayrıca Latifa Facebook ve Latifa Instagram hesaplarından en yeni haberleri ve indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Latifa 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

(Latifa ürünleri 2014-03359 nolu tasarım tescili korunmaktadır.)

Latifa İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 7/2 Dükkan 2. Florya İstanbul
Telefon: 0 212 424 55 78
www.latifa.com.tr

Yorumlar

“LATİFA Varsa Kış Sorun Değil!” için 2 cevap

  1. […] sizler için Latifa 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonundan herkesi kıskandıracak 6 farklı sokak stilini seçti. Bakalım Latifa yeni sezon […]

  2. […] Latifa Varsa Kış Sorun Değil! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir