Latifa ile Yaz Tam Gaz Devam Ediyor

Latifa ile Yaz Tam Gaz Devam Ediyor

Latifa Uzun Spor Elbise

Sportif kişiliğe sahip olanlara hitap eden Latifa, yaz konsepti ile tam gaz yol almaya devam ediyor.

Takipçilerimiz için alışveriş tercihlerine yön verecek markaları ve modelleri keşfetmeyi, en iyilerini paylaşmayı alışkanlık edindik! Latifa’da son yıllarda her adımını mercek altına aldığımız markalardan ve sürprizleriyle bizi mutlu etmeye devam ediyor.

Koleksiyonun ilk parçalarını geçtiğimiz günlerde incelediğimiz markadan yeni modeller gelmeye devam ediyor. Şimdi gelin bu ürünlerle birlikte göz atalım!

Latifa Tesettür Eşofman

Yaz sezonunun açılması ile beraber akşamüstü gezmeleri hız kazandı sizde bu giy-çık parçayla acaba ne giysem derdini üzerinizden atabilirsiniz.

Latifa Siyah Spor Takım

Yaz davetlerinde spor giyinmek mi? Demeyin! Bizce genç hanımlar kendilerini mutlu edecek her parçayı stiline yansıtabilir. Sportif giyimin gece için düşünülmüş şık bir versiyonu diyebileceğimiz bu siyah takımı enerjik yaz davetlerinde kullanabilirsiniz.

Latifa Gri Spor Tesettür Elbise

İşte yine Türkiye’de bir ilk… Tesettürlü bayanların denize veya havuza giderken tercih edebileceği şekilde tasarlanan “Plaj Ferace” su çekmez özelliği ve başörtüsü ile takım olarak alabileceğiniz, önü gold varak baskı ve kristal taş işlemeleri harika bir model.Bu parçayla tatilde de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

Latifa Beyaz Spor Tunik

Sezon trendlerini takip ediyor ve dolabınızda bu şık tasarımlara yer vermek istiyorsanız Latifa markasının yeni modellerini yine Latifa satış noktalarından, Latifa Florya Mağazasından ya da online alışveriş sitesinden bulabilirsiniz.

(Latifa ürünleri 2014-03359 nolu tasarım tescili korunmaktadır.)

Latifa İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 7/2 Dükkan 2. Florya İstanbul
Telefon: 0 212 424 55 78
www.latifa.com.tr

Yorumlar

“Latifa ile Yaz Tam Gaz Devam Ediyor” için bir cevap

  1. hilal dedi ki:

    fiyatlar çok abartılmış artık bıktım söylemekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir