Laidee Couture 2023 İlkbahar Yaz Abiye Koleksiyonu

Laidee Couture 2023 İlkbahar Yaz Abiye Koleksiyonu

Laidee Couture 2023 İlkbahar Yaz Abiye Koleksiyonu

Sade, şık ve zarif çizgilere sahip yepyeni tesettür abiye markasıyla tanıştırmaya hazır mısınız? Markaya ait tasarımlarını satın alma ve kiralama seçenekleriyle abiye sektöründeki en büyük açığı kapatarak farklarını ortaya koyan Laidee, her yönüyle radarımıza takılıyor.  Zarif çizgilerin, sade, şık ve zamansız birlikteliğine davet eden marka kendine has heyecanı ve ilham veren duruşunu elbiselere aktarıyor. Sizleri de bu birbirinden şık abiye modellerini keşfetmeniz için seni showroomuna bekliyor. Gitmeden önce hangi tasarımlarla karşılaşacağınıza dair ipuçları almak isterseniz Laidee Couture 2023 İlkbahar Yaz Abiye Koleksiyonuna gelin birlikte göz atalım.

Laidee Couture Bahar Düğünleri İçin Abiyeler

Bahar Düğünleri

Bahar aylarında yapılacak olan düğün için ilk dikkat etmeniz gereken detay elbiseniz ile düğün mekanının uyumlu olması. Bahar düğünü denince aklımıza yeşillikler içinde ferah bir konsept gelse de kullanılan detayları bilmek işinizi kolaylaştırır. Örneğin, havuz başında bir mekan için renk seçimini daha mavi tonlarında yapabilirken; bahçe içi bir mekan için daha açık renk, desenli ve yeşil tonlarını kullanabileceğiniz bir stil oluşturabilirsiniz.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Abiye

Detaylar ile Zarafetinizi Yansıtın

En anlamlı gününüzde sizde Laidee ışıltısının yansıttığı abiye modellerinin sunduğu zarafet ile tanışın. Bu şık abiyeler tek başına göz alıcı bir görünüm, detaylarıyla kusursuz bir stil vadediyor.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Yaz Abiye

En Özel Gününde Tam Bir Laidee Kızı

İncelikli detaylarıyla feminen bir görünüm oluşturan Laidee elbiseler, zarif bir siluet  sunuyor. En özel gününüzde tam bir Laidee kızı olmak için markanın koleksiyonuna mutlaka göz atın.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Yaz Abiyeler

Zarif Siluet ve Zamansız Şıklık

Göz alıcı kumaşlar, ilgi çekici işlemeler ve güçlü kesimlerin trend tasarımlar şimdi Laidee’de. Özellikle en çok da yeni nesle yakışan belden oturan A kesim model, gümüş ışıltılı kabarık elbise ve lacivert kuyruklu abiye… Ayırt etmeksizin hepsi şık ve zamansız siluetlerle sofistike bir güzellik taşıyor.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Mezuniyet İçin Abiye

Mezuniyet Törenine Romantik Stiller

Mezuniyet sürecinizde deklanşör hızla kapanıp açılırken; başrolde olacağınız romantik elbiseler de, Laidee Couture 2023 İlkbahar Yaz Abiye koleksiyonunda… Pileli, tül detaylı belden oturan romantik elbiseler, mezuniyet gecenizde cüppenin içinde de tek başına da hoş bir siluet kazandırıyor.

Özel Gününde Laidee Abiyelerini Tercih Eden İnfluencerler

Pek çok influencer en özel gününde Laidee abiyelerini tercih ediyor. Bunlardan biri de Sena Pektemek. Markanın fuşya, siyah ve mavi elbiselerini kendine has çizgisi ile yorumlayan Pektemek, abiye arayışında olanlara da ilham veriyor.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Abiye - Seda Aydın Aslan

Yeni sezonun en moda abiye kıyafetlerinin romantikliğine kapılan Seda Aydın Aslan’da yaka kısmında incili gül detayı bulunan siyah abiye ile omuzundaki ağır işlemelerin ışıltısı olan ekru abiye arasında kararsız kalıyor.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Abiye - Sena Şura Er

Özellikle boyun fiyonkları, kabarık kolları ile havası bir başka olan ve yerlere kadar uzayan abiye Sena Şura Er’in Laidee’den ilk tercihi. Er’in diğer tercihi, rengiyle giyeni iyi hissettirecek abiye de yine bizi mest ediyor.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Abiye - Nilsu Ateş

Yine influencerler’dan Nilsu Ateş pembe ve mavi, Tuba Kalyon Şahin’de somon ve lacivert abiye modellerini giyerek yine tam bir Laidee kızı görünümüne bürünüyor.

Laidee Couture 2023 İlkbahar Abiye - Tuba Kalyon Şahin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir