Kusursuz Görünüm için Mükemmel Çiftinizi Seçin

Kusursuz Görünüm için Mükemmel Çiftinizi Seçin

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Sokak modası, sezonun en mükemmel tesettür kombin çiftleriyle ilkbaharı karşılıyor. Mevsimin sıcacık renkleri ve doğanın çiçekleriyle kendine koleksiyonlarda yer edinen tasarımlar, rahatlığı ve şıklığı peşine takıyor.

Çizgiler, pileler, tüller, fırfırlar, fiyonklar en salaş pantolonlar, fazlaca bol elbiseler rahat mı rahat sneakerlarla bir araya geliyor. Sofistike görünümlerin anahtar parçalarıyla şehrin koşturmacasında ışıldamanın şimdi tam vakti!

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

  • Etek: Adam Lippes
  • Sneaker: Nike – Satın Al

Çizgili Etek & Sneaker

Bu yazın yükselen trendi cool çizgiler! Yatay ya da dikey fark etmeden alternatif bir stil çağı açan tasarımlar, konforlu alanını iyiden iyiye genişletiyor. Spor şıklığa alternatif bir yorum getiren çizgili etekler kendi gibi cool sneakerlarla yakın arkadaşlık kuruyor. Romantik stiller için pembe – beyaz çizgili oldukça şık etekleri, bembeyaz sneakerlar ve denim ceketlerle tamamlayın. Marin stiliyle ferah bir kombin yakalamak içinse mavi – beyaz çizgili etekleri yine aynı parçalarla birleştirin, şıklığa alternatif yorumlar getirin.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

  • Pantolon: F.R.S
  • Çanta: Gucci

Sırt Çantası & Bol Pantolon

XL pantolonlar sıcacık yaz günlerinin hem havadar hem karakterli trendi. Bol ve dökümlü görünümleriyle sezonun tavrını cool havasıyla yakalayan pantolonlar, konfor alanında kendine apayrı bir yer açıyor. Sezonun çiçekleri ve eğlenceli desenleriyle herkesi kalbinden vuran tasarımlar, sırt çantalarıyla mükemmel ikili oluyor. Rahatlık konusunda çok iyi anlaşan bu çift, sokak stilinin kahramanları ilan ediliyor. Günün her anında, haftasonu gezilerinde, tatillerde varlığı yokluğu bir kombinlerle rahat etmek ve stilini her şekilde ortaya koymak isteyenler, bu ikiliyi muhakkak denemeli.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

  • Elbise: Marni
  • Şal: Dior

Bol Elbise & Şal

2017 İlkbahar – Yaz sezonunda odak noktası bol elbiseler! Maksi boyları ve salaş kesimleriyle modern görünüme kavuşan tasarımlar, minimal formlarıyla karmaşaya son veriyor. Oldukça kozmopolit bir o kadar rahat bol elbise tasarımlarının ikilisiyle desenli şallar. Tekdüze renkleriyle gönülleri çelen şal ve eşarplar yeni sezonda çiçeklerle farklı geometrik desenlerle gönülleri fethederken minimal parçalara havalı bir duruş katıyor. Zıt tavırların çekimini yakalayacağınız minimal elbiseler ve maksimal şallarla yeni sezona hazırlanın.

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

Elbise: Roksanda

Bele Oturan Elbise & Topuklu Ayakkabı

Oversize kalıplara tepki olarak koleksiyonlarda yer edinen bele oturan elbiseler, vücudun en ince noktasına vurgu yapıyor. A kesim formlarla ya da kemerlerle ortaya çıkarılan bel hatlı elbise tasarımları, zarif siluetlerin parlayan yıldızı. Sokağın popüler ismi elbiseler, sofistike tavırlarına bir karakteristik topuklu ayakkabıları dahil ediyor. Daimi arkadaşlıklarını her sezon koruyan bele oturan elbise ve topuklu ayakkabılar güçlü stillerin ilk akla gelenleri oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir