Kurban Bayramı’na Özel Tesettür Giyim Önerileri

Kurban Bayramı’na Özel Tesettür Giyim Önerileri

Mübarek Kurban Bayramı yaklaşmakta. Bu sene Hacı olacak tüm Müslümanların heyecanını bizler de kalbimizde hissediyoruz. Bayram demek alışveriş demek, mutluluk demek. Stil önerileri yazılarımızı takip ederek, bayram alışverişinize öyle çıkın. Gardıroplarınızda bulunan tüm kıyafetlerinizi, yeni sezon trendlerinden minik detaylarla kombinleyebilirsiniz.

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde hala yazlık kıyafetlerimizden vazgeçemiyoruz. Havaların bir sıcak bir soğuk olması sebebiyle yazlık kıyafetlerimizin üzerine giydiğimiz trençkotlar ya da hırkalarla bu geçiş dönemini atlatıyoruz. Bayram için sizler de yazlık kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz.

Bayrama Özel Etek Gömlek Kombinasyonları

Etek ve gömlek şıklığından vazgeçmeyin

Etekler tüm hanımlar için kilit parçalar arasındadır. Siyah, lacivert, kahve kış sezonunda etek tercihlerimizde en çok kullandığımız tonlardır. Bayrama özel kombinlerinizde gardıroplarınızda bulunan yazlık koyu renk eteklerinizi, üzerine giyeceğiniz beyaz şık bir gömlekle kullanabilirsiniz. Üstüne bir trençkot, şık bir hırka ya da bir ceketle serin mevsimle uyumlu bir kombin haline getirebilirsiniz. Sezon trendlerinden olan leopar desenli bir çanta, ya da ayakkabıyı da kombininizde alternatif olarak seçebilirsiniz.

Yazlık Elbiselerinizi Bayrama Özel Kombinleyin

Yazlık elbiselerinizi bayrama özel kombinleyebilirsiniz

Gardıroplarımızda elbiselerimiz pratik bir kombin için en önemli parçalar arasındadır. Sütlü kahve tonlarındaki şık bir elbiseyi, üzerine giyeceğiniz açık tonlardaki ince kabanlarla ya da sezon trendlerinden olan kısa pelerin model ceketlerle kombinleyebilirsiniz. Ekru bir ayakkabı ve zarif bir çanta ile bayramda şıklığınızı oluşturabilirsiniz.

Bayrama Özel Denim Kombinler

Denimler her mevsim tercih edilebilinir

Denim kumaştan tasarlanan tüm modellerin bir sezon aralığı çok yoktur. Sadece kumaşın biraz daha kalın tercih edilmesi ile modeller, kışa daha uyumlu hala getirilir. Yazlık kot tunik modellerinizi bayramda özel kombinlerle kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz zarif bir eteğin ya da bol bir kumaş pantolonun üstüne kot tunik elegan bir görüntü sağlayacaktır. İnce bir gold rengindeki kemerle de tunuğinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir