Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kurban Bayramı’na Özel Hayatı Kolaylaştıran Mutfak Ürünleri

Kurban Bayramı’na Özel Hayatı Kolaylaştıran Mutfak Ürünleri

Karaca Yemek ve Su Takımı

Bayramlar aileleri, dostları akrabaları bir araya getiren paylaşım keyfinin sonuna kadar yaşandığı özel günler… Belki yıllardır görmediğimiz ama kalplerimizin hep bir olduğu sevdiklerimizle aynı sofra çevresinde seneler sonra toplandığımız ayrıcalıklı günler… Kurban Bayramı’nda bu coşkunun doyasıya yaşanması için Karaca hayatı kolaylaştıran ürünler sunuyor.

Kurban Bayramı nedeniyle bir araya gelecek kalabalık aileler, akrabalar veya dostlar bu bayramın gelenekselliğini yaşayacak ve uzun sohbetler edilen sofralarda hasret giderecek. Karaca da kolaylık sağlayan ürünleriyle bu sofralara ortak olacak.

Karaca Tost Makinesi

Karaca Quik Grill Tost Makinesinin ızgara özelliği yemeklere ayrı bir lezzet katıyor. Plakaları 180 derece açılan Quik Grill Tost Makinesi kırmızı, mor ve krem renk alternatifleri ile mutfaklara şıklık katıyor. 4 kademe pişirme seviyesi, yağ kanalı sayesinde temiz kullanım ve bulaşık makinesinde yıkanabilen plakalar sayesinde büyük rahatlık sağlıyor. Taşıma kilidi ve dik durma özelliği ile yer kaplamayan ürün yanmaz-yapışmazlık performansını uzun süre koruduğu gibi çizilmelere karşı da dayanıklılığa sahip… Tek hareketle ızgaraya dönüştürülebilen tost makinesinin sıcaklık ayarı hazırlanacak yiyeceğe göre yapılabiliyor.

Karaca Tencere Seti

Kurban Bayramı’nda sofrasına değişik lezzetler taşımak isteyenler için 2 yıl garanti ile sunulan Karaca Granitech ve Wood Stone Bio Granit pişirme grubu ürünleri de ideal… Sahan, tencere, karnıyarık tenceresi, tava, grill, kerp tavası ve sütlük ürünlerinden oluşan ve sapları ısıya karşı dayanıklı olan Karaca Granitech ve Wood Stone Bio Granit ürünleri, çizilmelere karşı dayanıklılığı ile de iddialı… Bulaşık makinasında yıkanabilen Bio Granit serileri yanmaz-yapışmaz özelliği ile de dikkat çekiyor. Leke tutmayan dış yüzeyi sayesinde kolaylıkla yıkanabiliyor, kullanım kolaylığı sayesinde de maksimum zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Karaca Çaydanlık - Cezve - Düdüklü ve Çelik Tencere Seti

Kurban Bayramı gibi özel bir günlerde sevdiklerimizi bekletmemek için en lezzetli yiyecekleri en kısa sürede hazırlama telaşına düşeriz. Perfect Düdüklü Tencere Seti 4 ve 6 lt seçenekleriyle mutfakta harikalar yaratırken hızımıza hız katıyor. Kısa sürede lezzetinden ödün vermeyen yiyecekleri Perfect Düdüklü Tencere Seti sayesinde büyük bir rahatlık içerisinde hazırlayabilmek mümkün…

Karaca Kesme Tahtası ve Bıçak Seti

Yemek hazırlarken en çok ihtiyaç duyulan ve fonksiyonelliği ile kolaylık sağlayanlar arasında kesme tahtaları ve bıçaklar yer alıyor. Karaca Nature Doğrama ve Kesme Tahtası ve Moonstar bıçak setleri de özellikle et gibi zorlu yiyecekleri hazırlamada hız kazandırıyor. Tasarımı ile da ayrıcalığını ortaya koyan Karaca Moonstar bıçak setleri satır, doğrama ve sıyırma bıçağından oluşuyor.

Karaca Küçük Ev Aletleri

Bayram hazırlıklarını kolaylaştıracak tüm bu ürünlere Karaca mağazaları ile www.karaca.com’dan ulaşabilmek mümkün…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *