Kurban Bayramı’na Özel Elbise Kombinleri

Kurban Bayramı’na Özel Elbise Kombinleri

Tesettür Bayram Elbiseleri 2022-2023

Bayram neşesini kaybetmeyenler nerde o eski bayramlar demiyor ve en güzel kıyafetlerle bayram sevincini yaşatmaya devam ediyor.

Bayramda Nasıl Giyinmeli?

Şimdi bayram kombinlerinin kültleşen barçası elbiseleri bayramda giyinme zamanı! Peki ama nasıl? Desenliden sadeye, romantikten sportif çizgilere elbiselerle en zarif ve şık bayram kombini hazırlamanın püf noktalarına gelin birlikte bakalım..

Desenli Elbise Bayram Kombini

Desenli Bayram Elbisesi

Kurban Bayramının yaz mevsimine denk gelmesiyle bayramlarda en çok elbiseler tercih edilmeye başlandı. Etek-gömlek, tunik-pantolon ikililerini geride bırakıp tek parçada şıklık arayanların tercihi olan elbiselerin aynı zamanda çabasız şıklık kolaylığı sağladığının da altını çizmekte fayda var. Şimdi desenli elbiseleri soft tonlarda hanım hanımcık ayakkabılarla eşleştirebilir ve kombine canlılık katmak için canlı tonlarda minik bir çanta tercih edebilirsiniz.

Bayramlık Tesettür Kombin

Romantik Bayram Elbisesi

Uçuş uçuş bir bayram modu hayal edenlerin imdadına yetişen romantik elbiseler fiyonk ve fırfır detaylarıyla romantik ruhları adeta büyülüyor. Romantik duruşu biraz daha desteklemek için yine fiyonklu sandaletler tercih edebilirsiniz.

Çizgili Gömek Elbise Kombin

Çizgili Bayram Elbisesi

Dinamik ve konforlu bir bayram olsun ama o eski bayramlara da gönderme de olsun diyorsanız çizgili gömlek elbiseleri tercih ederken kırmızı pabuçları da onunla eşleştirmeyi deneyin. İşte yine ve yeniden burada o eski bayramlar.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir