Ramazan Bayramı’na Özel En İyi Kudüs Mescid-i Aksa Turu

Ramazan Bayramı’na Özel En İyi Kudüs Mescid-i Aksa Turu

Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu Elçi Tur

2017 “Kudüs Yılı”

Dünya’nın en eski şehirlerinden biri; Kudüs… Peki Kudüs’e bizi çeken şey sadece dünyanın en eski, tarihi şehri olması mı? Elbette hayır!

Üç semavi din olan Yahudilik, Hristiyanlık ve İslam için kutsal mabet olan Kudüs, İslamiyette milattan sonra 610 yılında “ilk Kıble” olmuştur ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav), 10 yıl sonra Miraç‘a bu şehirden çıkmıştır.

1917’de Osmanlının bölgeden çekilmesiyle Kudüs önce İngilizlerce ve daha sonra da bölgeye dışarıdan getirilip yerleştirilen Yahudilerce işgal edildi. Kudüs işgali 2017’de 100. yılını dolduruyor. İşte bu yüzden 2017 “Kudüs Yılı” ve Kudüs, işgalin 100. yılında tüm güzel dualarla özgürlüğüne kavuşacağına inancımız tam.

Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu Elçi Tur

Ramazan Bayramı’nda Kudüs Turu

2017 Kudüs yılı ilan edildi, şimdi sizler de Kudüs’ün işgalinin 100. yılında bu kutsal şehrin manevi havasını hissetmek için mübarek Ramazan Bayramı‘nda Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu yapabilirsiniz.

Tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu tartışılmaz şehir Kudüs’ü önümüzdeki Ramazan Bayramı‘nda (23 Haziran 2017 hareketli) 4 gece 5 gün süren Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu ile Elçi Tur güvencesiyle keşfedin…

Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu Elçi Tur

Gidenlerin tekrar tekrar gidip görmek istediği şehrin en etkileyici bölgesi hiç şüphesiz  İslam mimarisinin önemli eserlerinden olan Kubbet-üs-Sahra ve Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in Miraç’a çıktığı yer olarak kabul edilen Muallak Taşı, Kadim Aksa mescidi, Mervan Mescidi, Burak Mescidi.

Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu Elçi Tur

2000’den fazla kişiyi yılların tecrübesiyle Kudüs’de ağırlayan Elçi Tur %100 memnuniyet sağlıyor. Siz sadece Yafa, Tel – El Aviv, Beytlahm, Hal Hul, El Halil, Eriha, Lut Gölü gibi önemli noktaları düşünün gerisini Elçi Tur’un profesyonel ekibine bırakın…

Elçi Tur Kudüs Turu

Kudüs Turunun Öne Çıkan Özellikleri

Yesiltopuklar.com seyahat editörleri olarak değerlerinize uygun ve mükemmeliyetçi tur acentası Elçi Tur‘un Ramazan Bayramı’na özel düzenlediği Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu‘nun öne çıkan özelliklerini mercek altına aldık.

  • Ramazan Bayramı’na özel,
  • 23 Haziran 2017 hareketli,
  • 4 gece 5 gün,
  • Yarım pansiyon konaklama şekline sahip,
  • Gezi rotası Kudüs, Yafa, Tel – El Aviv, Beytlahm, Hal Hul, El Halil, Eriha, Lut Gölü’dür.

Kudüs ve Mescid-i Aksa Turu Elçi Tur

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *