Küçük Banyolarda Yüksek Konfor Standardı

Küçük Banyolarda Yüksek Konfor Standardı

Küçük Banyolarda Yüksek Konfor Standardı

Şehirlerde yaşayanlar sıklıkla, sınırlı yaşam alanları için yaratıcı çözümler aramaktadırlar. Duravit, yenilikçi Shower + Bath kombinasyonuyla, çağdaş banyo tasarımını optimum alan kullanımıyla birleştirmeyi başarmıştır. EOOS tarafından tasarlanan Shower + Bath, ikisi bir arada walk-in duş ve küvet özelliğine sahiptir. Entegre cam kapı, küveti kolaylıkla açık bir duş kabinine dönüştürmektedir. Ve kapının küvetin içine doğru açılması durumunda, su geçirmez bir minderin altında kalır. Minder, entegre kapı ile küvet kenarı üzerinde konumlandırılarak, konforlu bir oturak ile ilave raf alanı sağlanmaktadır.

Küçük Banyolarda Yüksek Konfor Standardı

Kesin hatlar, Shower + Bath tasarım dili karakteristiğini yansıtmaktadır. Dikdörtgen temel form ile kademeli eğimli kenarlar, duş alırken geniş hareket alanı sağlar. Duşun etrafında, opsiyonel aynalı cam olarak seçilebilecek, geniş bir cam muhafaza bulunur. Bu versiyonda, küçük banyolara görsel bir genişlik sağlayan ilave bir parça sunulmaktadır. Ayı zamanda, bütün küvet boyunca hareket ettirilebileceğinden dolayı, duş alırken minderin üzerine oturabilirsiniz.

Minder, küvet içerisinde dinlenirken ilave bir fonksiyon sağlar; ayarlanabilir bir arkalık ya da raf olarak da kullanılabilir. Küvet, kapı kapalıyken, içinde dinlenebileceğiniz rahatlatıcı bir küvet ya da bir ayak küveti olarak kullanılabilir. ESG cam kapıdaki güvenlik kilidi, banyo sırasında kapının yanlışlıkla açılmasını önler.

Küçük Banyolarda Yüksek Konfor Standardı

Shower + Bath serisindeki fonksiyon çeşitliliği, üretim hassasiyetiyle desteklenmektedir. DuraSolid A tipi malzeme, tasarımda şık, hassas köşelere olanak sağlar. Küvet gövdesi, süpürgelik ve paneller, sağlam malzemelerden yapılmaktadır. 170 x 75 kompakt dış ebatlar, yerden tasarruf eden kurulum seçeneklerine ve bu yeni çözümün banyo tadilatları sırasında bile geleneksel bir küvetin yerini alabilmesini olanak sağlar.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir