Kuaybe Gider Palto Modelleri 2016 Sonbahar-Kış

Kuaybe Gider Palto Modelleri 2016 Sonbahar-Kış

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Kuaybe Gider ile 70’lere Yoculuk

70’lerin bohem siluetleri yeni sezonda tekrar hayatımızda. Kuaybe Gider, 2015-2016 Romantica70’s koleksiyonuyla geçmişten geleceğe doğru güçlü bir yolculuğa çıkıyoruz.

Sonbahar sezonuna Golden Bohemia adlı koleksiyon ile giriş yapan Kuaybe Gider, şimdilerde yepyeni bir heyecan yaşıyor. Kış mevsimine sayılı günler kala güçlü ve modern kalıplardan oluşan Romantica70’s koleksiyonu ve palto modelleriyle altın bir vuruş yapıyor.

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Şık olurken rahatlığı ve konforu göz ardı etmeyecek, harekete izin veren kumaş ve kesime sahip palto modellerinin renk paletinde ise soğuk havalarda hayır diyemeyeceğiniz sıcak tonlar kullanıyor. Koleksiyonun ana renklerini ise kırmızı, sarı, yeşil, lacivert, turuncu, ekru ve gri oluşturuyor.

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Kuaybe Gider klasik stili günümüz trendlerine göre modernize ederek yansıttığı tasarımlarında erkeksi formlara ironik bir yaklaşım ile kadınsı vurgular katıyor. Formları, silüetleri, dokuları özel olarak tasarlanmış palto modelleri genç ve dinamik tarzın çizgilerini taşıyor.

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Her sezon çıkardığı koleksiyonları severek ve bu işin hakkını vererek yapan Kuaybe Gider‘in tasarımlarının fark edilmemesi de kaçınılmaz bir hal alıyor. Daha çok genç kitleye hitap eden tasarımcının moda anlayışı ve tecrübesi bu koleksiyonuna fazlasıyla yansıyor.

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Sadece tasarım anlamında değil, görsel düzenleme ve katalog çekimine kadar her ayrıntının ön planda tutulduğu koleksiyon, kendini yine bir adım öne taşıyor. Enerjik ve genç stili, sezonun can alıcı renkleri ve dokuları ile cesurca bir araya getiren Kuaybe Gider palto modelleri geçmişten geleceğe uzanan bir yolculuğa çıkarıyor.

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Kuaybe Gider yeni sezon palto modellerini Ampirik, Paradox, Retorik, Seküler ve Manifesto şeklinde adlandırarak kendi içerisinde beş gruba ayırıyor. Renkleri doğadan ilham alarak tasarlayan marka hem göz zevkine hem de rahat kalıbı ile beden yapısına hitap eden sportif casual bir stille karşımıza çıkıyor.

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Sezonun en trend renklerinden özellikle ekru ve gri, hem şık olmak için fazla bir çaba sarf ettirmiyor hem de ton sür ton yapabilme imkanı sunuyor. Oversized havasında ki turuncu palto, şirin ve sevimli görünüm sunarken, ciddi ortamlarda bulunmanız gerektiği zaman içinizdeki özgür çocuk ruhunu lacivertin asilliği ile kamufle ettiriyor.

Kuaybe Gider 2016 Palto Modelleri

Palto modellerini www.kuaybegider.com ‘dan online olarak satın alabilme imkanı sunan markanın, yeni tasarımlarından birini siz de mutlaka gardırobunuza eklemek isteyeceksiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir