Konutta KDV İndirimi Bitmeden Nazenin Konakları’na Uğramayı Unutmayın!

Konutta KDV İndirimi Bitmeden Nazenin Konakları’na Uğramayı Unutmayın!

Nazenin Konakları Gece Görünümü

Geçtiğimiz yıl ekonomiye canlılık getirmek için konut sektöründe uygulanmaya başlanan ve bu yıl başında da kapsamı genişletilerek lüks konut alımları da dahil edilen KDV indirimi 30 Eylül 2017 tarihinde sona eriyor. Net alanı 150 metrekarenin üzerinde olan konutlara uygulanan %18 KDV oranının bir süredir %8 olarak uygulandığını belirten Nazenin Konakları Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan, 30 Eylül itibariyle uygulamanın sona ererek %18 KDV oranının geçerli olacağını söyledi.

Nazenin Konakları Mutfak Görünümü

Konut alımı için değerlendirme sürecinde olanların acele etmelerinin kendileri için yerinde olacağını vurgulayan Kaan Pehlivan şunları söyledi; “Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl konut alımlarındaki KDV oranları ile ilgili geçici indirimler sağlanmış ve 3 Şubat 2017 tarihinde yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile bu kapsam genişletilerek 150 metrekare üzere lüks, birinci sınıf olarak adlandırılan konutlarda da KDV oranında 10 puanlık indirim sağlanmıştı.

Nazenin Konakları Sosyal Tesisi

Bu indirim avantajını bizler de fiyatlarımıza yansıttık ve özellikle Nazenin Konakları projemizde önemli bir satış başarısı yakaladık. Bu avantaj maalesef 30 Eylül tarihinde sona erecek ve bu kapsamda yer alan tüm konutlar için fiyatlarda artış olacaktır. Bu sebeple özellikle konut alımı için tercih aşamasında olanların acele etmelerini öneriyoruz.

Bilgi için tıklayın!

İstanbul’un en nadide semtlerinden Çengelköy’ün tam kalbinde konumlanan Nazenin Konakları‘nda geleneksel değerlerle modern yaşam tarzını harmanlayan birbirinden güzel daireler, hayalinizde yaşamı size sunabilir. Kadınlara özel sosyal tesisi, Camiisi, parkları ve çocuk oyun alanlarıyla kusursuzca planlanan Nazenin Konakları’nda bir ev sahibi olmak ister misiniz?

Öyleyse şimdi 444 9 483 telefon numarasını arayabilir, Instagram üzerinden @nazeninkonaklari hesabını takip edebilir veya www.nazeninkonaklari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nazenin Konakları satış ofisine nasıl ulaşabilirsiniz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir