Konforlu ve Trend İşçi Tulumları Nerede ve Nasıl Giyilir?

Konforlu ve Trend İşçi Tulumları Nerede ve Nasıl Giyilir?

Esra Oğuz Tulum Kombinleri

Eforsuz ve şık bir sokak stilinin kodunu, işçi tulumları çözüyor. Şehir sıcaklarında tek parça konforunu sağlamaya and içen; yazlık beldelerde tarzınızı yansıtmayı görev edinen işçi tulumları şimdi radarımızda!

Odak Noktaları Konfor

Bilen bilir, onlar 70’lerin en tarz sahibi görünümlerinde baş rolü oynadı. İlkbahar – yaz 2019 trendleri arasında hızlı bir yükselişle zirvedeki yerini alan bu parçaları diğerleriyle karıştırmayın. Fazla şık kumaşlar, uçuş uçuş şifonlar, romantik desenler ya da oyuntulu kalıplar bu tarzın yorumu değil. Odak noktaları kesinlikle “konfor”! Tam da bu sebeple olabildiğince bol, düşük ağlı, pamuklu ya da koton kumaşlı, olabildiğince organikler. Adı üzerinde, işçi tulumu!

Siyah Tulum

Gündelik Görünüm: Siyah, Bol ve Sportif

İşçi tulumları, ikonik bir havayı temsil ettiği halde yalın görünümlere yatkın oluşundan dolayı gönüllere taht kuruyor. Sezonda en çok tercih edilen tulum modelleri arasında, sizin de siyah ve bol tasarımlar var. İlk adım olarak tercih edebileceğiniz bu görünümde, beyaz sneaker, renkli converse’ler imdada koşacak.

Hooop Store Siyah Tulum

Ofis Mod: Monokrom Uyum

İlk bakışta işçi tulumları, kimi insanın gözüne cazip görünmese de hareketi kısıtlamayan rahatlıklarıyla günlük giyimin vazgeçilmezi olmayı başarıyorlar. Pratik ve eforsuz bu tasarımlarda “siyah”ın cool’luğu ön planda. Karanlık görünümler, bu parçaların özündeki havayı iyi yansıtmayı sağlıyor. Ofis stiline bu stili yansıtmak isterseniz siyah askı omuzlu tulumları, monokrom stile uyarlayarak deneyin. Beyaz koton gömleklerle eşleştireceğiniz siyah tulumları, beyaz deri makosenler ve siyah el çantası ile kombinleyip tarzınızı tamamlayın.

Renkli Tesettür Tulum

Hafta Sonu Stili: Renkli Görünümler

İşçi tulumları bol ve karakteristik kalıplarıyla bilinse de zaman zaman renkli halleriyle şaşırtmayı seviyor. Hatta ve hatta neon görünümler işçi tulumlarında oldukça moda. Ancak siz yine de daha soft ve neşeli renklere yönelin. Pembe ve turuncu arasındaki tonlarla hafta sonuna geçiş yapın. Ve de unutmayın, pamuklu ya da koton gibi hava alan dokularla tasarlanan parçaları seçin.

Gri Tulum Kombinleri

Natürel Konsept: Uyumlu Birliktelikler

İşçi tulumları yaz aylarına ferah renklerle adapte oluyor. Krem, bej ve gri gibi nude tonların hakimiyetindeki tasarımlar, yine kendi ailesindeki renkleri yanına alıyor. Salaş formlarıyla sportifliğini geride bırakmayan gri bir işçi tulumunu, pudra tonlarına yakın krep şalla kombinleyerek natürel bir görünüm yakalamak elinizde.

Salopet Tulum Kombinleri

Tatil Görünümü: Salopete Dönüşen Tulum

İşçi tulumları her zaman uzun kollu modellerle karşımıza çıkmıyor. Çoğu zaman bahçıvan askı modelleriyle gündeme oturuyor. Tatil stillerine bu parçayı adapte etmek istiyorsanız, güneşli renk tonlarından seçtiğiniz salopet tulumları, basic tişörtlerle kombinleyerek güne konforlu başlangıç yapın.

Latifa Denim Tulum

Haftanın Her Günü: Denim Zamanı

Sezonun tek parça trendi işçi tulumları, denim görünümleriyle aslını buluyor. Her renk ve stile adapte olmayı başarabilen denimler, haftanın günlerine de eşlik ediyor.

Aleyna Atalar Kemerli Tulum Kombinleri

Kemer ya da Bel Çantalarını İhmal Etmeyin

İşçi tulumlarını kombinlerken olmazsa olmaz aksesuar, kemer ya da kemer görünümle bel çantaları. Bol kesimlerine bu aksesuarla form katabileceğiniz tasarımlar bu sayede ikonik havalarına bir cool’luk daha katıyor.

Aleyna Atalar Blazer Ceket Kombini

Ofis Stili: Blazer Ceketle Eküri

İşçi tulumlarının çok iyi anlaştığı blazer ceketlerle uyumlu birliktelikler deneyin. Maskülen dozu yüksek ikilide dokulara dikkat edin. Akışkan dokulu tulumla kalıp gibi duran bir blazer; ya da tam tersi bir doku zıtlığını tercih edin.

Tulum Görünümlü Kombinler

Tulum’muş’ Gibi Yapın

Yüksek desibeliyle sezona damga vuran tulumlardan, vücut şeklinize göre bir parça bulamadıysanız, “mış” gibi yöntemini deneyin. Takım halindeki pantolon – tunikleri benzer renkteki bir kemerle kombinleyin. Böylece bir nebze tulum görünümünü yakalayarak trendi yaşayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir