Konforlu ve Kurtarıcı: Sezonun Olmazsa Olmaz 5 Parçası

Konforlu ve Kurtarıcı: Sezonun Olmazsa Olmaz 5 Parçası

Nihan Beyaz Gömlek-Kırmızı Pantolon

Gelin sizi 2019 yaz sezonunda gardıropların olmazsa olmaz 5 parçasıyla tanıştıralım. Kadınların sıcak günleri mutlu geçirmesine yardımcı olurken tesettür kombinleri tek dokunuşla kurtaracak tasarımları bir araya topladık.

Gömlek Elbise

Sıcak yaz günlerinde kıymetini daha iyi anladığımız parçalardan gömlek elbiseler, bu sezon çok ama çok moda.

Benin Çizgili Gömlek Elbise

Mevsimi yansıtan canlı renkleriyle olduğu gibi modası asla geçmeyen tonlarıyla karşımıza çıkan ürünler, elbise olduğu gibi tunik ya da dış giyim parçasına da dönüşebiliyor.

Kuaybe Gider Elbise

Organik Elbise

2019 yazında ‘organik’ görünümler zirvedeki yerini alıyor. Pamuk ve keten gibi nefes alan kumaşlarla tasarlanan parçalar arasında elbiseler bir adım öne çıkıyor. Olabildiğince bol kesimlerinin yanı sıra beyaz, bej gibi nötr renklerle natürel duruşlarını güçlendiriyor. Güneş çekmeyen tonları ve terletmeyen doğal kumaşlarıyla yazı mutlu geçirmenize yardımcı olacak bu parçalar, sizce de dolaplara girmeyi hak etmiyor mu?

HE-QA Sera Ceket

Renkli Ceket / Kap

Renkli ceketler, trend duruşlarını her geçen gün yükseltiyor. Dolapların olmazsa olmazları arasına girmeyi başaran tasarımlar, şekilden şekle bürünebiliyor. Ofis kombinlerinde takım halinde görebileceğiniz ceketler, en salaş kombinde bile karşınıza çıkabilir. İş görüşmesinde, mesai saatlerinde, gündüz toplantıda akşam yemekte, kısacası her anınızda ihtiyaç duyabileceğiniz yazın renkli ceketlerini dolaplara katmayı unutmayın.

Tunik - Etek / Pantolon İkili Takım

Yazlık Takım

Tesettür koleksiyonlarını yazlık takımlar sardı. Dolapların temel taşı olmayı başaran bu ikililer, renkten renge girerek alışveriş listelerinde zirveye oynadı. Kimi pantolon – tunik kimi de etek – bluz şeklinde karşımıza çıktı. Takımlar, kolay renk eşleşmesi ve eforsuz kombin yapabilmenin ötesinde, ayakkabı seçimine göre şıklık dozunu değiştirmeyi başardı. Sadece bu sezon değil, gelecek sezonlarda trend olmayı sürdüreceğe benzeyen bu görünümler sezonun ‘olmaz olmaz’ı.

Manila Pantolon - Nihan Tunik

Liste Dışı: Beyaz Pantolon – Beyaz Tunik

Kavurucu sıcaklarda bir süper kahramanın pelerini neyse, beyaz gömlekler de öyle. Pantolonların üzerine tunik olarak, eteklerin üzerine gömlek niyetine ya da ceketlerle de içlik şeklinde giyilebiliyorlar. Aynı şekilde sezonda beyaz pantolonlar da tunikler kadar kurtarıcı. Liste dışı, bu iki parça dolapların tam anlamıyla temel taşı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir