Konforlu Parçaların Yükselişi

Konforlu Parçaların Yükselişi

Hülya Aslan'dan Konforlu Giyim Önerileri

Stil kimliğini konforlu parçalara terk ediyor! Dar ve sıkıcı kıyafetlerden vazgeçen moda dünyası, son yıllarda rahatlık manifestosuyla koleksiyonların ruhunu güncelledi. Tesettürlü kadınların özlem duyduğu görünümler, çekim alanını eforsuz ve pratik parçalara bıraktı. Şehir şıklığından tatil beldesine, ofis hayatından okul günlerine, her seferinde heyecan uyandırmayı başaran konforlu stiller şimdi en yeni halleriyle radarımızda

Kübra Biriktir Krep Kap Modelleri

Ofiste Şıklığı Konfora Bırakan Tasarımlar

Mesai saatleri rahatsız kıyafetlerle, sıkıcı kombinlerle geçmez. Şimdi ofis stilinde bile konforlu görünümler moda. Krep kumaşlarla tasarlanan bol pantolonlar, şifonla uçuş uçuş bir görünüm kazanan klasik kaplar, salaş ipek bluzlar ve yerden teması kesmeyen sivri burun şık babetler… Ezberi bozan bu görünümlerle yenileklere açık olduğunuzu göstermekten kaçmayın. Rahat parçaları tek kombinasyonda buluşturarak hem gösterişin hem konforun tadını çıkarın.

Pure Store Spor Pantolon Ceket İkili Takım

  • İkili Takım: Pure

Alışılmışın Dışında Sportif Takım Ruhu

Alışılmışın dışına çıkan takım parçalar, modern ve eklektik bir silüetle 2018 yazına damga vurdu. Risk almayan, şıklıkla beraber konforu yansıtan ikililer, adeta takım ruhu nedir gösteriyor. Klasik ceket pantolonların pabucunu dama attıran, rahat ve sportif kumaşlarla tasarlanan eküriler, haftanın her gününe ayak uydurmayı da başarıyor. Yazın ruhunu yansıtan sotf mavi, pembe, sarı gibi tonlarla şıklık dozunu bir doz daha yukarı taşımayı başaran parçaların havaları görünümleri ise cabası.

Esra Keskin Demir Kap Modelleri

Lüks Konfor: Organik Dış Giyim Parçaları

İnsan ve doğa arasındaki bağa vurgu yapan natürel dış giyim parçalar, konforlu yükselişin adeta zirve görünümlerinden oluyor. Tesettürlü kadını sıkıcı, dar pardösülerden kurtaran rahat kaplar çekim alanını genişletiyor. Nötr renklerin etkisi altındaki tasarımlar, ince ve hafif görünümleriyle yaz sıcağında elegan havanızı korurken serin tutmanın da peşinde. Adeta lüks bir konfor sunan organik dış giyim ürünlerinin yükselişi ömür boyu sürmeli…

Beha Tesettür Fırfırlı Elbise Modelleri

  • Mürdüm Elbise – Beha Tesettür: Satın Al
  • Hardal Elbise – Beha Tesettür: Satın Al

Vücutla Teması Kesen Elbiseler

Dünya modasının tesettürlü kadınlar için en sevilen trendi, hiç şühpesiz maksi boy ve aşırı bol elbise tasarımları olmalı. Nerdeyse her markanın koleksiyonunda yer alan bu parçaları bulabilmek için illa ki tesettür giyim mağazalarına da bakmanız gerekmiyor. Ayak bileklerine kadar uzanan boyları ve vücutla temas etmeyecek bolluktaki kesimleriyle gönüller çelen parçalar, konforlu yükselişin en net göstergesi.

Tuğba Venn Bol Pantolon ve Tunik Modelleri

  • Bol Pantolon ve Tunik: Tuğba Venn

Rahat Kimliğiyle Öne Çıkan Bol Pantolon ve Tunikler

Konforlu ve ferah kimlikleriyle 2018 yazının öne çıkan bir diğer parçası ise bol pantolonlar. Bir beyaz rengiyle neredeyse tüm yazı geçirebileceğiniz tasarımlara eşlik edense rahatlığıyla öne çıkan tunikler. Modanın trend detaylarından birini üzerine geçiren tunik tasarımları, güncel görünmeyi de ihmal etmiyor.

Tommy Life Somon Siyah Eşofman Takımı

  • Eşofman Takımı – Tommy Life: Satın Al

Şık Sweatshirt Akımı

Sporda, koşuda ya da bir pazar pikniğiyle yetinmeyen spor takımlar şimdilerde günün her anında kombinlerde. Konforun şıklıktan öne çıktığı son yıllarda bu parçalar kendini sevdirmek için her şeyi yaptı. Rahat ama gösterişli, şık ve konforlu ikililerini bir araya getirmeyi başaran eşofmanlar, kimi zaman payetlerle kimi zaman şerit çizgileriyle kimi zaman da yazı baskılarıyla dinamizm kazanıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir