Kombinlerin Kış Ekürisi: Yün Şallar

Kombinlerin Kış Ekürisi: Yün Şallar

Yün İpek Şal Modelleri 2016

Kış aylarıyla birlikte eşarp ve şallar da kabuk değiştirdi. Şimdilerde ipek şalların içinde %50 civarında yün karışımları ilgi görüyor.

Fendi, Louis Vuittion, Gucci gibi dünya markalarının koleksiyonlarında yer alan yün karışımlı ipek şallar/eşarplar kış kombinlerinde kendine yer buluyor. Henüz bu şallara/eşarplara kombinlerinizde yer vermediyseniz, en kısa zamanda bu parçalara da şans verin.

Neden seviyoruz? Yün karışımlı şal ve eşarpları neden sevdiğimize gelecek olursak bu başörtüler örgü kazaklar, kaşmir paltolarla hiçbir ipek eşarbın olamayacağı kadar güzel duruyor. Güzel görüntüsünün yanı sıra zengin dokusu ile de sıcacık bir kış ekürisi oluyor. Üstelik yoğun koşturmaca içinde geçen şehir yaşamı için de oldukça uygun. Dağılıp, bozulmayan özelliği ile iş kadınlarının temposuna kolayca uyum sağlayacak. Şimdi gelin yün karışımlı ipek şalların/eşarpların nasıl kombin yapılması gerektiğine göz atalım.

Yün Şal Kombinleri 2016

Canlı Renklerde Yün Karışımlı Şallar

2016 yılı canlı renklerle birlikte geldi. Modanın yeni ana renkleri olan pembe ve yeşil ise tüm enerjisi ile kıyafetlere ironi katıyor. Renkli ama dikkat çekmeyen, çabasız bir bir görünüm için salaş parçalardan yardım alın.

Yün Şal Kombinleri 2016

Yün Karışımlı Şallarda Tek Renk Zarafeti

Sıcak tutan bir mantonun üzerine kullanacağınız yün karışımlı ipek şallar/eşarplar dışarıda hava buz kestiğinde bile şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacak. Hem sıcak hem de şık kalmak için bu kış ihtiyacınız olacak olan bu iki sihirli parça.

Yün Şal Kombinleri 2016

Monokrom Desenli Yün Karışımlı Şallar

Yuvarlaklar, kareler, üçgenler ve daha fazlası… Eşarp ve şallarda yeni yeni karşımıza çıkan monokrom desenlerine eminiz ki siz de aşinasınızdır. Dinamik ve sportif bir yeni sezonla karşı karşıyayız ve monokrom desenli şal ve eşarplar bu sezona damgasını vuracak en önemli parçalardan biri.

Yün Şal Kombinleri 2016

Baharat Renklerinde Kış Eşarpları

Baharat renkleri mi kışa çok yakışıyor yoksa kış mı baharat renklerine? Bu soru aklımızın bir köşesinde duradursun biz bu renkleri nasıl bir arda kullanacağımıza değinelim. Baharat renklerini 70’ler modasının anahtar parçalarıyla harmanlayın. Örneğin sizi sıcak tutacak geometrik desenli kazağınızı A kesim uzun bir etek ile kombinleyin.

Yün Şal Kombinleri 2016

 Yün ve İpeğin Buluşması

Yaz aylarında vazgeçemediğimiz ipekler bahar aylarında yerini bir nebze pamuklu şallara bırakmışken kış aylarında iyiden iyiye yün karışımlı şallara/eşarplara yerini bırakıyor. İki güçlü dokunun bir arada kullanıldığı şal ve eşarplar kış kombinlerinin sıcaklık seviyesini de yükseltiyor.

Yorumlar

“Kombinlerin Kış Ekürisi: Yün Şallar” için bir cevap

  1. banu dedi ki:

    Selam aleyküm. Kombinler cok hoş. Her kombinin altina kiyafetlerin nereden alindigini hangi marka oldugunu da yazabilir misisnzi.ayrica aksesuarları da guzel.ozellikle el portföyü cantalarin nereden oldugunu yazarsaniz sevinirim.sizin icin zor olmasa gerek diye düşünüyor um.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir