Kombinde Kendimize Uyabilecek Renk Seçimi

Kombinde Kendimize Uyabilecek Renk Seçimi

Mint Tesettür Kombin

Yazın pırıl pırıl, güneşli bir havada, uçuş uçuş bir kıyafet oluşturmak istiyorsak eğer, hem kumaş, hem de renk bakımından seçici olmak zorundayız. Topuklara kadar uzanan, mint rengi bir etek, rahat ve hareket sağlayan bolluğuyla bizlere bir zarafet sunuyor. Üzerine düşündüğümüz beyaz, yakası fırfırlı bir gömlekle, beyaz şık bir ceket kıyafetimizi tamamlıyor. Elbette aksesuarlarımızı da kıyafetimizin bir parçası olarak düşünürsek, ayakkabı, bilezik ve saatin rengi eteğimizle uyuşuyor.

Kombinimizde mint rengi beyazımızla buluşurken, bunların dışında dikkat çekecek ve baskın bir karakter oluşturacak kırmızı küçük bir çanta, kırmızı ve taşlı bir yüzük, tesettürlü hanımefendilerin de olmassa olmazı çiçeklerle bezenmiş kırmızı, beyaz ve mint rengini içinde barındıran ipek bir eşarp kıyafetimize ayrıca zenginlik katıyor.

Böyle bir renk cümbüşü belki de esmer tenli hanımlara daha da yakışacak bir aydınlık getirecektir. Kıyafet belirlemede, kişilerin beyaz, buğday, ela, kumral ve esmerliklerine göre kumaş ve aksesuar renginin de belirleyici olduğunu söyleyebiliriz. Herkes kendine yakışanı bilmeli, aynı zamanda da, elbisede ve aksesuarda kendisine uyabilecekleri renkleri seçebilmelidir.

2013 İlkbahar – Yaz sezonu ile birlikte birçok renk ön plana çıkmıştır. Bu renklerin en önemlilerinden olan mint rengi ile bu sezonda birçok ürün grubu görebilmekteyiz. Bir şal ya da bir ayakkabı ile bu rengi tercih ederek sezonun trendini yakalayabilirsiniz. Tesettürlü hanımlar için hazırlanan birçok tasarımda da mint renginin hakimiyetini görmekteyiz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir