Kombin Önerisi: Hayrünnisa Gül Stili

Kombin Önerisi: Hayrünnisa Gül Stili

Hayrünnisa Gül Kıyafet Modelleri

Hayrünnisa Gül Hanım Kıyafetlerinden İlham Aldık

Herkesin sevgisini ve beğenisi toplayan ünlü tesettürlü bayanlardan Hayrünnisa Gül hanım bizlere tesettür giyim alternatifleri açısından yepyeni ilhamlar veriyor…

Zarif duruşu ve şık giyim tarzıyla tesettür giyimin en gözde temsilcisi sayın Hayrünnisa Gül hanımın kıyafetleri özellikle tesettürlü kadınların beğenisini toplamaya büyük bir hızla devam ediyor. Her giydiğini kendine yakıştıran Hayrünnisa Gül hanımın kıyafetlerinden tesettür giyim  kombin önerimiz için biz de ilham alıyoruz. Hayrünnisa Gül hanımın stilini bu haftaki kombin önerimizde sizler için uyarlayacağız.

Hayrünnisa Gül hanımın asaletine söyleyecek sözümüz yok. Her zaman şık, her zaman zarif görünüyor. Kendisinin hanımefendi görünümünü elde etmek için, tıpkı onunkine benzer bir ceket seçtik. Ceketin özelliği saks mavisi ve şal yaka oluşu.

Ayakkabı olarak siyah renkli yüksek topuklu bir ayakkabı seçtik. Ayrıca bu sene saks mavisi çok moda! Beyaz tenliyseniz yaşadınız çünkü saks mavisi en çok beyaz tenlilere yakışıyor. Mavi renkte şık görünümlü bir eşarp-şal hanım hanımcık görünmenize katkıda bulunacaktır.

Siyah renkli bir eteği her kıyafetinizle rahatça kombinleyebilir, tarzınızda farklılıklar yaratabilirsiniz.

1 Yorum Bulunuyor

  • feyza
    2012-09-20 | Permalink |

    hayrunnisa gül hanımın giydiği ceketi çok beyendim farklı renkleri yada farklı kumaşlara çalıştınızmı

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *