Kombin Önerimiz: Vintage ile Eskilere Merhaba

Kombin Önerimiz: Vintage ile Eskilere Merhaba

2013-Tesettür-Kombinleri ve Tesettür Kombin Önerileri

2013 Tesettür Giyim Kombin Önerimiz: Vintage

Şimdi eski ürünlere rağbet arttı! Elbisenin, çantanın, ayakkabının vintage’ı şimdilerde çok hoşumuza gidiyor.

Havalı bir çıkış yapabileceğiniz kadar güzel ve eski görünümlü kıyafetleri doğru kullanmak çok önemli. Baştan aşağı vintage giyinmenin sakıncalı olduğunu düşünüyoruz. Dönem kıyafetlerinin bilmiyorsanız baştan aşağı vintage giyinmek oldukça riskli. Vintage kullanmaya çanta, kemer, takı gibi aksesuarlarınızdan başlayabilirsiniz. Tarzınıza uygun vintage ürünlerinizi de bu tarza uyarlamalısınız.

Tesettür giyim dünyasında  da bir süredir etkisini hissettiren vintage akımını biz çok sevdik. Bu nostaljik görünümün farklı bir duruşu olduğuna inanıyoruz. Yeni tesettür kombin önerimizi de bu akıma uygun olarak hazırladık. Nasıl mı?

Tesettürlü hanımlar için oldukça yeni olan bu tarz aslında doğru kullanıldığında oldukça da pratik. Hem de eskileri değerlendirecek kadar… Bu fikrin hoşunuza gittiğini düşünüyoruz. Çünkü eskiler ve yeniler bir arada çok daha keyifli duruyor.

Tesettür kombinlerimizin bir yenisini şimdi sizlerle paylaşıyoruz. 2013 yılının en yeni tesettür kombin önerimizi bakalım siz nasıl bulacaksınız.

Tesettür kombinimizin tüm ürünlerine yansıttığımız Vintage tarzı, eskinin ruhunu yakalamak açısından son derece güzel. Desenli uzun eteğin yanı sıra eski tarz hatta 1960’ların trendi olan kedi modeli güneş gözlüğünü çok seveceğinizi iddia ediyoruz. Klasik ve romantik formların hâkim olduğu tesettür kombin önerimizde bir de farklı formu ile bizi kalbimizden vuran çanta modelini kullanıldık. 2013 tesettür kombinimizi son olarak yine vintage tarzını yansıtan eşarpla tamamlıyoruz.

Kendinizi bir prenses kadar özel hissettirecek Vintage Tesettür Kombin Önerimizi,  düğüncesi ile oluşturduk. Siz de bu tesettür kombin önerimizden ilham alarak farklı tesettür kombinleri oluşturabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri” ile ilgili diğer önerilerimiz için tıklayın.

1 Yorum Bulunuyor

  • tuba
    2013-04-28 | Permalink |

    çok sık markaları hakkında bilgi verirmisiniz?

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *